Reprezentacja Portugalii, w tym głównie Cristiano Ronaldo nie zachwycają na EURO 2016 więc presja mediów i emocje w drużynie są proporcjonalnie wysokie. Do kolejnego skandalu doszło z udziałem czołowego zawodnika Portugalii, który wyrzucił mikrofon jednego z dziennikarzy do jeziora. 

Sytuacja portugalskiej reprezentacji na mistrzostwach Europy nie jest łatwa. Piłkarze nie zachwycają ani grą, ani formą a ich czołowy zawodnik tj. Cristiano Ronaldo częściej pojawia się w mediach przez skandale jakie wywołuje niż z uwagi na dobrą grę. W środę Portugalia zmierzy się z Węgrami i jeśli nie wygra tego starcia to pożegna się z EURO już w fazie grupowej pierwszy raz od 20 lat.

Presja kibiców i mediów daje się we znaki Cristiano Ronaldo, który co chwila pojawia się w mediach z uwagi na swoje zachowanie. Wcześniej pisaliśmy o jego niesportowym zachowaniu względem piłkarzy z Islandii, z którymi nie chciał się wymienić koszulkami, a później kpił z ich gry, mimo, że sam nie zagrał lepiej.

Frustracja CR7 najwidoczniej sięgnęła zenitu, ponieważ podczas jednego z ostatnich wywiadów wściekł się bez powodu, wydarł jednemu z dziennikarzy mikrofon i wyrzucił go do jeziora.

Dziennikarz zadał Ronaldo niewinne z pozoru pytanie: „Czy jesteś gotowy do meczu?”. To jak na to pytanie zareagowała portugalska gwiazda można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Film można obejrzeć również pod tym linkiem.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również