terlecki
Fot. YouTube/Ryszard Terlecki
Mikołaj Pilecki - 12 Sierpnia 2018

To dlatego nie przyszedł na pogrzeb?! Kora upokorzyła Terleckiego

Romans Kory z obecnym wicemarszałkiem Sejmu nie trwał długo, lecz bardzo ukształtował oboje kochanków. Ryszard Terlecki z czasem opuścił szeregi ruchu hipisowskiego, a Olga Jackowska zrobiła wielką karierę, pozostając wierna jego ideałom. Związek nie zakończył się w najlepszej atmosferze.

Terlecki jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najważniejszych postaci Prawa i Sprawiedliwości. Sprawujący funkcję wicemarszałka sejmu polityk w młodości był jednak kimś zupełnie innym, niepasującym do obrazu zagorzałego konserwatysty. Jako młodzieniec i student wydziału historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego brylował w krakowskim ruchu hipisowskim i był uważany za jego ikonę, niemal przywódcę duchowego. "Pies", bo taki miał pseudonim, zachwycał młodych inteligentów i hipisów urodą i ubiorem, które pociągały również Olgę Ostrowską, wówczas uczennicę liceum.

Romans Kory z Terleckim zakończył się nagle

Przyszła wokalistka Maanamu była bez reszty zakochana w "Psie", o czym napisała także w swoje autobiografii z 1998 roku.
- Byłam zapatrzona w niego i obchodziło mnie jedynie to, żeby być z nim. W dużej mierze nasz hipisowski związek opierał się na ostrym seksie. Tak bardzo się wtedy zakochałam, że straciłam swoją osobowość, zatraciłam siebie - pisała wówczas. Artystka dodała nawet, że wspólnie narkotyzowali się, wąchając klej, co popularnie nazywano wówczas "klejeniem się". Niestety związek rozpadł się po roku pomimo obiecującego początku. Romans Kory z dziś partyjnym notablem, zakończył się jego upokorzeniem. Zmęczona relacją Ostrowska po prostu zdradziła "Psa". Pomimo początkowych spekulacji, jakoby marszałek nosił żałobę po wokalistce, jasne stało się, dlaczego nie przybył na jej pogrzeb. - Zbuntowałam się przeciwko temu i znalazłam sposób, żeby się z tego wyzwolić. Po prostu zdradziłam go na jego oczach. Od razu poczułam się całkowicie wyzwolona. Z 'Psem' rozstałam się, bo bardzo mnie dręczył - czytamy.

Na co chorowała Kora?

Gdy w 2014 roku Kora usłyszała diagnozę, było bardzo późno, by sądzić, że ją pokona. Wokalistka do końca jednak walczyła, nie rezygnując z pracy w show-biznesie, choć na scenę już nie powróciła. Ciało artystki zaatakował rak, a dokładniej jeden z jej jajników. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całą Polską. Na jej pogrzebie oprócz rodziny i przyjaciół obecne były setki oddanych fanów, którzy chcieli towarzyszyć jej w ostatniej drodze.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Żałoba w domu Pazury. Doszło do tragedii
  2. Koszmar z rana. Szaleniec zaczął strzelać do ludzi, Europa zamarła
  3. Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię
>skolimowskakamila14 gwiazd sportu, które odeszły zbyt wcześnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
skolimowskakamila14 gwiazd sportu, które odeszły zbyt wcześnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
>martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
martyniuk_wstepKiedyś ich piosenki śpiewała cała Polska... a dziś?Czytaj dalej
ZAMIANA źródło: fakt.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News