Najgorętszy i najburzliwszy romans lat 80. Bogusław Linda skradł serce zjawiskowej ikonie polskiego kina

Najgorętszy i najburzliwszy romans lat 80. Bogusław Linda skradł serce zjawiskowej ikonie polskiego kina

Bogusław Linda w latach 80. miał romans z jedną z największych gwiazd polskiego kina. Była od niego dużo starsza, ale raczej jemu to nie przeszkadzało. Zazdrościło mu wielu Polaków.

W latach 80. XX wieku prawdziwym skandalem był romans Bogusława Lindy i innej, wielkiej gwiazdy polskiego kina. Kiedy aktor znany później z roli Franza Maurera zaczął się spotykać z aktorką, dopiero rozpoczynał swoją karierę, a ona miała tytuł wielkiej gwiazdy.

Romans Bogusława Lindy i wielkiej gwiazdy polskiego kina

Bogusław Linda zbliżał się do 30-stki i choć miał już kilka ważnych ról, był w trudnej sytuacji. Nagle stracił mieszkanie i musiał szybko znaleźć lokum. W tym czasie aktor grał w Teatrze Współczesnym, gdzie poznał starszą od niego o 11 lat Polę Raksę, która grała choćby Marusię w serialu "Czterej pancerni i pies". Zaproponowała więc koledze mieszkanie u siebie.

Mimo że Bogusław Linda miał na koncie kilka świetnych ról, choćby w filmie "Przypadek" Krzysztofa Zanussiego, to miał problemy ze znalezieniem angażu. W związku z tym nie cierpiał na nadmiar pieniędzy, dlatego oferta od starszej koleżanki była dla niego wybawieniem. Ostatecznie 29-letni Linda zgodził się zamieszkać u 40-letniej Poli Raksy i wtedy też zaczął się ich romans.

Było o nich głośno, ale taki romans nie mógł trwać wiecznie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O romansie młodego, obiecującego aktora i gwiazdy polskiego kina zrobiło się wtedy głośno. Szczególnie że Bogusław Linda coraz rzadziej pojawiał się publicznie, zaczęto więc zarzucać Raksie, że hamuje rozwój Lindy. Ponadto sporym problemem był fakt, że młody aktor miał wtedy dwójkę dzieci z ówczesną partnerką, które mieszkały w innym mieście. Nie udało ich się sprowadzić do Warszawy tylko przez wybuch stanu wojennego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono prawdę o Witoldzie Pyrkoszu. Tę informację jego rodzina ukrywała latami
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Ponadto 14-letni syn Poli Raksy nie przepadał za Bogusławem Lindą, co nie pomagała w relacji z 40-letnią aktorką. Gdy Bogusław Linda zaczął znowu z powodzeniem dostawać kolejne role, zaczął znowu imprezować i spotykać się z kolejnymi kochankami. Pola Raksa nie mogła tego znieść, więc wyrzuciła go ze swojego mieszkania, kończąc najburzliwszy romans lat 80.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Wskaż, które dziecko zbiło wazon. Znaczenie odpowiedzi zetnie cię z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News