Roman Kłosowski
screen: youtube
Wiadomości Pikio - 6 Czerwca 2018

Roman Kłosowski przeżywa koszmar. Nie przestaje tracić nadziei

Roman Kłosowski mieszkał w swoim domu aż do świąt wielkanocnych. Musiał się z nim pożegnać, gdy jego opiekunka przeszła rozległy udar. 89-letni mężczyzna przebywa obecnie w domu opieki społecznej niedaleko Łodzi, ale mimo troski wszystkich pracowników o jego zdrowie, sam chciałby wrócić do swojego własnego mieszkania. Niestety, jest to niemożliwe.

Aktor, znany z takich produkcji jak "Pierwszy dzień wolności", "Ja kocham, ty kochasz" oraz "Atrakcyjny pozna panią" ma poważne problemy ze wzrokiem. Gdy opiekunka nie mogła dłużej się nim zajmować, Kłosowski przestał sobie radzić z codziennymi obowiązkami.

Roman Kłosowski - "Coraz bardziej brakuje mi sił"

Załamany aktor postanowił opowiedzieć mediom o swoich przeżyciach w ośrodku: - Ciężko mi było samemu i podjęliśmy decyzję o przeniesieniu do domu opieki. Coraz bardziej brakuje mi sił, mam już tyle chorób, do tego kłopoty z poruszaniem się. Starość to nie jest bajka. Muszę mieć zapewnioną opiekę medyczną, miejsce i sprzęt do rehabilitacji. Co było robić, spakowaliśmy rzeczy, opuściłem mój ukochany dom. Mogłem iść do Skolimowa, gdzie mam wielu kolegów, ale tutaj mam bliżej do dzieci, bo to niedaleko Łodzi, gdzie mieszkają. Teraz częściej mnie odwiedzają - powiedział aktor w rozmowie z SE.pl Roman Kłosowski dodaje, że bardzo chciałby wrócić do swojego mieszkania na Placu Zbawiciela w Warszawie. To tam mieszkał przez większość swojego życia z żoną Krystyną. Kobieta jednak zmarła w wieku 83 lat, a Roman został sam. - Nigdzie nie byłem aż tak szczęśliwy - zapewnia.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN sprzedawała się za pieniądze?! Szokujące doniesienia
  2. Kancelaria Prezydenta podała tragiczne wieści. Nie żyje wielka postać
  3. Nie żyje ikona światowej mody. Popełniła samobójstwo
<>zurobskiBezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
zurobskiBezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...Czytaj dalej
<>poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
poniedzialek_druga_szansaWszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...Czytaj dalej