Rząd PiS upadnie przez ten skandal! Ujawniono taśmy

Rząd PiS upadnie przez ten skandal! Ujawniono taśmy

Roman Giertych będący pełnomocnikiem szefa Getin Noble Banku ujawnia szokujące taśmy w sprawie afery korupcyjnej KNF. Nowe informacje całkowicie pogrążą rząd PiS, który może się po tym ciosie już nie podnieść. 

Roman Giertych obecny jest na polskiej scenie politycznej od naprawdę wielu lat i nikogo nie dziwią jego kontrowersyjne wystąpienia oraz szokujące informacje, które raz po raz ujawnia. Tym razem nikt nie spodziewał się  jednak po prawniku czegoś aż tak szokującego. W ostatnim czasie zarówno świat polityki, jak i mediów żyje głośną aferą KNF - na jaw wyszły bulwersujące fragmenty nagrań, które pogrążyć mogą wiele niezwykle wpływowych osób w polskim rządzie. Teraz Roman Giertych zapowiedział opublikowanie bulwersującego filmu, który pogrąży PiS.

Roman Giertych w posiadaniu szokującego filmu

Do tej pory wszyscy byli przekonani, że głównymi dowodami w sprawie afery KNF będą fragmenty nagrać audio, które mogą się okazać wielkim zagrożeniem dla wielu wysoko postawionych osób w naszym kraju. Teraz Roman Giertych publicznie oświadcza, że jest w posiadaniu bulwersującego filmu. - W poniedziałek złożę w prokuraturze nagranie rozmowy Leszka Czarneckiego z Markiem Chrzanowskim i innymi przedstawicielami KNF, które zostało zrobione w lipcu br. Marek Chrzanowski wiedział już wówczas, że jego oferta korupcyjna została odrzucona. Przeszedł więc do realizacji jak to nazwał "planu Zdzisława" - napisał w oświadczeniu polityk. Dalej mężczyzna postanowił poinformować obywateli poprzez swoje konto na Facebooku o tym, co się na tajemniczym filmie znajduje. - Na taśmie słychać i widać (to nagranie video), jak przedstawiciele urzędu państwowego bez żenady potwierdzają, że wiedzą o planie przejęcia banku za złotówkę. Zupełnie otwarcie potwierdzają też, że ten członek komisji brutalnie naciskał na audytora, aby podwyższył wymogi kapitałowe wobec Getin Noble Bank S.A.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Giertych zapowiada dalszą walkę

Roman Giertych jest pełnomocnikiem szefa Getin Noble Banku Leszka Czarneckiego, któremu miano składać korupcyjne propozycje. Jest on w tą sprawę niezwykle zaangażowany i już zapowiedział, że na publikacji filmu, który ma pogrążyć i zniszczyć PiS, wcale się nie skończy. W dalszej części oświadczenia zwraca uwagę na to, że biorąc pod uwagę prezydenta Andrzeja Dudę oraz jego deklarację o poparciu dla działań swojego przedstawicielstwa w KNF, konieczne jest sprawdzenie tego, czy w aferze rzeczywiście chodziło o "plan o charakterze polityczno-gospodarczym".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Szokujący wyciek z PiS! Kaczyński się boi, nie wie co z tym zrobić
  2. Kaczyński pożałuje swojej decyzji? Krytyczny efekt 500 plus
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Cały internet szydzi z Andrzeja Dudy. Ośmieszył się?
Następny artykuł