Giertych ujawnił TAJNE plany PiS-u. Przerażające, ma dowody

Giertych ujawnił TAJNE plany PiS-u. Przerażające, ma dowody

Roman Giertych rozpoczął właśnie na jednym z portali społecznościowych prawdziwą burzę. Prawnik napisał bowiem otwarty list do Jarosława Kaczyńskiego, w którym ujawnił zadziwiające plany Prawa i Sprawiedliwości. Obywatele popierający adwokata reprezentującego Stanisława Gawłowskiego są naprawdę oburzeni.

Od samego początku kontrowersji wokół zarzutów postawionych Gawłowskiemu Giertych stara się jak najszybciej udowodnić jego niewinność. W tym celu ujawnia kolejne fakty z przeszłości, działające na korzyść oskarżonego.

Roman Giertych zaszokował Polaków

Tym razem prawnik zdecydował się więc zwrócić bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. W specjalnym liście przytoczył szokującą sytuację, która miała stanowić element wojny wytoczonej opozycji przez Prawo i Sprawiedliwość. - Szanowny Panie Prezesie. Zwykle moje listy mają charakter ironiczny i sarkastyczny. Ten list jest bardzo poważny. Czy wiedział Pan o tym, że za zgodą prokuratury w dniu 19 czerwca tego roku w celi aresztu śledczego w Szczecinie dwójka oficerów CBA (pod pozorem kontroli oświadczeń majątkowych) dokonała nielegalnego przesłuchania posła na Sejm RP Stanisława Gawłowskiego? Czy wiedział Pan, że oficerowie CBA (dysponujemy ich nazwiskami i numerami służbowymi) przedstawili de facto ofertę Stanisławowi Gawłowskiemu, aby obciążył główną partię polityczną opozycji - Platformę Obywatelską, jej liderów obecnych i byłych jakimikolwiek zarzutami w zamian za odstąpienie od przedłużania aresztu? - pytał w zadziwiający sposób Giertych.

Szczegóły zadziwiającej sprawy

- Czy wiedział Pan o tym, że oferta CBA została z oburzeniem odrzucona przez Stanisława Gawłowskiego, a konsekwencją tej odmowy jakiejkolwiek współpracy z CBA w zwalczaniu opozycji, był wniosek o przedłużenie stosowania aresztu? Moje pytania kieruję do Pana, gdyż po pierwsze ze sprawy afery gruntowej wiem, że śledził Pan osobiście i ze szczegółami wszystkie ważne operacje CBA. Po drugie w czasie ostatniego Pańskiego wywiadu wykazał Pan wiedzę o planach wobec posła Gawłowskiego Sejmu i Prokuratury, które nie były znane nawet jego obrońcom - dodał prawnik, ujawniając szczegóły szokującego planu PiS skierowanego przeciw PO. Roman Giertych Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Spektakularna kompromitacja Jakiego! Chodzi o agencję towarzyską
  2. Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: policję na proteście atakował AKTOR
  3. Nowa emerytura już wkrótce. Nawet dla tych, którzy nie pracują
  4. Kaczyński ma jedno marzenie. Nie chodzi o politykę
Roman Giertych screen youtube.com/Tomasz Lis. Jarosław Kaczyński Fot. Screen TVP Info
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News