Roman Giertych rozpoczął właśnie na jednym z portali społecznościowych prawdziwą burzę. Prawnik napisał bowiem otwarty list do Jarosława Kaczyńskiego, w którym ujawnił zadziwiające plany Prawa i Sprawiedliwości. Obywatele popierający adwokata reprezentującego Stanisława Gawłowskiego są naprawdę oburzeni.

Od samego początku kontrowersji wokół zarzutów postawionych Gawłowskiemu Giertych stara się jak najszybciej udowodnić jego niewinność. W tym celu ujawnia kolejne fakty z przeszłości, działające na korzyść oskarżonego.

Roman Giertych zaszokował Polaków

Tym razem prawnik zdecydował się więc zwrócić bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego. W specjalnym liście przytoczył szokującą sytuację, która miała stanowić element wojny wytoczonej opozycji przez Prawo i Sprawiedliwość.

– Szanowny Panie Prezesie. Zwykle moje listy mają charakter ironiczny i sarkastyczny. Ten list jest bardzo poważny. Czy wiedział Pan o tym, że za zgodą prokuratury w dniu 19 czerwca tego roku w celi aresztu śledczego w Szczecinie dwójka oficerów CBA (pod pozorem kontroli oświadczeń majątkowych) dokonała nielegalnego przesłuchania posła na Sejm RP Stanisława Gawłowskiego? Czy wiedział Pan, że oficerowie CBA (dysponujemy ich nazwiskami i numerami służbowymi) przedstawili de facto ofertę Stanisławowi Gawłowskiemu, aby obciążył główną partię polityczną opozycji – Platformę Obywatelską, jej liderów obecnych i byłych jakimikolwiek zarzutami w zamian za odstąpienie od przedłużania aresztu? – pytał w zadziwiający sposób Giertych.

Szczegóły zadziwiającej sprawy

– Czy wiedział Pan o tym, że oferta CBA została z oburzeniem odrzucona przez Stanisława Gawłowskiego, a konsekwencją tej odmowy jakiejkolwiek współpracy z CBA w zwalczaniu opozycji, był wniosek o przedłużenie stosowania aresztu? Moje pytania kieruję do Pana, gdyż po pierwsze ze sprawy afery gruntowej wiem, że śledził Pan osobiście i ze szczegółami wszystkie ważne operacje CBA. Po drugie w czasie ostatniego Pańskiego wywiadu wykazał Pan wiedzę o planach wobec posła Gawłowskiego Sejmu i Prokuratury, które nie były znane nawet jego obrońcom – dodał prawnik, ujawniając szczegóły szokującego planu PiS skierowanego przeciw PO.

Roman Giertych
Fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spektakularna kompromitacja Jakiego! Chodzi o agencję towarzyską
  2. Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: policję na proteście atakował AKTOR
  3. Nowa emerytura już wkrótce. Nawet dla tych, którzy nie pracują
  4. Kaczyński ma jedno marzenie. Nie chodzi o politykę
Roman Giertych
screen youtube.com/Tomasz Lis.
Jarosław Kaczyński
Fot. Screen TVP Info

Czy Gawłowski powinien zostać prawnie ukarany za korupcję?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Tak wyglądały protesty przeciw zmianom w sądownictwie [ZDJĘCIA]


Jak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...