Wszystkich wmurowało. Giertych szczerze BRONI Macierewicza

Wszystkich wmurowało. Giertych szczerze BRONI Macierewicza Źródło: fot. YouTube/tvnpl

Takiego zwrotu nie można się było spodziewać, nic zatem dziwnego, że wmurowało wszystkich. Roman Giertych szczerze broni byłego szefa MON, Antoniego Macierewicza.

Roman Giertych i Antoni Macierewicz nie darzą się sympatią, to wiadomo od dawna. Nikt jednak nie mógłby się spodziewać, że jeden zdecyduje się drugiego... bronić! I to bronić bardzo szczerze. W latach 70-tych małżeństwo Macierewiczów przechodziło trudne chwile. O kryzysie wiadomo, ponieważ polityka podsłuchiwało SB. Dokładnie tak wynika z nieautoryzowanej biografii Macierewicza.

Roman Giertych broni Macierewicza

Bliski był nawet rozwód, ale ostatecznie małżonka polityka wytrwała u jego boku i od tej pory już zawsze stała za mężem murem. Sam Macierewicz uważa, że był to paskudny atak na jego rodzinę. - Można wiele rzeczy pisać o mnie, jestem osobą publiczną i mam narzędzia, by sobie z kłamstwami poradzić. W sposób brutalny i absolutnie skandaliczny zaatakowano moją żonę - zaznaczał. Sprawę tych podsłuchów skomentował Roman Giertych i z rozbrajającą szczerością, bronił byłego szefa MON. Nawet zwolennicy byłego szefa LPR są w szoku. - Nie znoszę Macierewicza. Uważam go za wybitnego szkodnika. Ale publikowanie podsłuchów SB z jego domowych awantur z żoną jest podłe i niezgodne z prawem - napisał na swoim Twitterze, odkładając na bok dumę i prywatne sympatie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące doniesienia! Znamy prawdziwe przyczyny śmierci Roberta Brylewskiego
  2. Tragedia na Bulwarach Wiślanych. Kilkanaście osób w szpitalu
  3. Anna Mucha boleśnie wyszydzona przez fanów. Nie mieli dla niej litości’
  4. Widzowie „Dzień Dobry TVN” są w szoku. Stacja szykuje ogromną zmianę
  5. Księżniczka Charlotte i książę George NIE MOGĄ siadać z rodzicami przy stole. Dlaczego?
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News