Roman Giertych napisał "list z gratulacjami" do Szydło, piekielnie z niej zadrwił. "Kucharka pana prezesa postara się o uchylenie"

Roman Giertych napisał "list z gratulacjami" do Szydło, piekielnie z niej zadrwił. "Kucharka pana prezesa postara się o uchylenie" Źródło: screen youtube.com/Tomasz Lis.

Roman Giertych na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił specjalny list z gratulacjami dla byłej premier Braty Szydło, w którym piekielnie zadrwił z posłanki PiS. Jego słowa coraz szybciej rozprzestrzeniają się po internecie zdobywając coraz większe uznanie wśród internautów.

Roman Giertych znany jest ze swojego krytycznego podejścia do członków obecnej władzy w Polsce, czemu daje częsty upust na swoich portalach w mediach społecznościowych. Chociaż w jego postach nie znajdziemy raczej wulgarnego języka, czy też bezpośredniego obrażania danych polityków. Giertych raczej operuje w nich trafnymi porównaniami i mocnym sarkazmem, co bardzo podoba się internautom.

Teraz przyszedł czas na list gratulacyjny dla byłej premier Beaty Szydło, w którym nie pozostawił nawet suchej nitki na posłance PiS, która ostatnio została zgłoszona na kandydatkę do funkcji przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych.

Roman Giertych szydzi z Beaty Szydło

Na początku swojego listu Roman Giertych porównuje ostatnie głosowanie, w którym brała udział Beata Szydło do sytuacji, w której specjalnie poleciała do Brukseli, aby zagłosować przeciwko przedłużeniu kadencji Donalda Tuska, jako szefa Rady Europejskiej. Polska jako jedyny kraj członkowski zagłosował przeciw, natomiast 27 innych państw zaufało byłemu premierowi naszego kraju.

W tamtym momencie Beata Szydło po powrocie mówiła o dziwo o swoim sukcesie, a na lotnisku była witana jak prawdziwa bohaterka. Naprzeciw niej wyszła delegacja posłów PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Co ciekawe podczas ostatniego głosowania Beata Szydło przegrała stosunkiem 21:27 głosów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Tak, pani poseł. Na wiernych przyjaciół można zawsze liczyć. I gratuluję Pani dzisiejszego wyniku (21:27), bo wiem, że zrobiła Pani ogromny postęp! Skoro prezes Kaczyński uznał 1:27 za sukces godny witania Panią kwiatami, to dzisiejszy wynik jest o 21 razy lepszy! Jeżeli 1 było sukcesem, to 21 jest porównywalne tylko z Wiktorią Wiedeńską  - Stwierdził Roman Giertych.

W dalszej części były już polityk, daje radę, aby Beata Szydło zgłosiła zaistniałą sytuację do Trybunału Konstytucyjnego, gdzie "kucharka prezesa" zarządzi, że od dzisiaj 21 jest większe od 27 i dzięki temu była premier faktycznie zostanie przewodniczącą.

 - Piszę do Pani z propozycją rozwiązania problemu, że uznano, na bazie przestarzałych zasad matematycznych, iż nie zyskała Pani większości i nie została szefową komisji. Należy taką decyzję zaskarżyć do TK, gdzie już kucharka pana prezesa postara się o uchylenie tego przeświadczenia. I ogłosi, że na terenie RP 21 jest większe niż 27 i to pani jest szefową tej komisji, bo się Pani to po prostu należy! I już. I w ten sposób klęska zamieni się w sukces! Nie będą nam układy konserwatywnych matematyków blokować postępu „dobrej zmiany” - czytamy.

screen facebook.com/Roman Giertych - strona oficjalna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News