Rolnik szuka żony znalazł się w kręgu zainteresowań polskich obserwatorów show-biznesu. Kontrowersyjna tematyka tym razem nie okazała się problemem. Prawdziwa burza zaczęła się po publikacji najnowszego odcinku popularnej serii TVP. Internauci byli wzburzeni, stacja musiała interweniować

Rolnik szuka żony to bezsprzecznie jeden z większych hitów telewizji publicznej. Stacja produkuje show już od 2014 roku i z sezonu na sezon, losy samotnych mężczyzn z małych, wiejskich miejscowości są obserwowane przez coraz większą publikę.

Ostatnio jednak fani, którzy do tej pory przychylnym okiem patrzyli na kontrowersje, zostali zaskoczeni i zdruzgotani. Cała sprawa wynikła z bardzo nieeleganckiego zachowania jednego z uczestników. Emocje musiało studzić samo TVP.

Rolnik Szuka Żony. Skandaliczny odcinek programu

W ostatnim odcinku popularnego show TVP jeden z tegorocznych uczestników, Łukasz, pożegnał jedną z kobiet chętną na ożenek. Zrobił to pomimo tego, że ta przedtem obiecywała mu wierność, miłość i że będzie dla niego dobrą żoną. Paulina długo nie mogła przyjąć decyzji do siebie. Płakała i prosiła mężczyznę, żeby jej uzasadnił, czemu pomimo jej deklaracji, okazał się nieczuły na jej uczucia.

Tak samo przerażeni zachowaniem mężczyzny byli fani produkcji, którzy zdenerwowani zaczęli wypisywać bardzo wulgarne, niekiedy zachęcające do linczu na mężczyźnie komentarze na oficjalnym profilu TVP. Sam wątek o odcinku zgarnął ponad 3 tysiące rozwścieczonych odpowiedzi. Telewizja, widząc to musiała zareagować

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

TVP broni uczestnika

Z powodu wielkiej wrzawy, jaką wzbudził ostatni odcinek programu, kierownictwo Telewizji Publicznej zmuszone było do podania stosownego oświadczenia w sprawie.

– Na początku chcieliśmy podziękować za wszystkie komentarze – te pozytywne i te krytyczne. Każdy wpis oznacz przecież zainteresowanego widza, a to dla nas największa nagroda Jesteśmy otwarci na krytykę. Naprawdę. Nawet tą mniej konstruktywną. Dopóki nie padają wulgaryzmy, zwroty powszechnie uważane za obraźliwe bądź przytyki pozamerytoryczne (dotyczące wyglądu, wyznania, rasy itp.) Waszemu komentarzowi nic nie grozi. Nie jesteśmy natomiast otwarci na: wulgaryzmy, obrażanie uczestników czy innych dyskutujących, załatwianie prywatnych porachunków i ogólnie rzecz biorąc robienie rzeczy zakazanych przez polskie prawo.- napisała telewizja w specjalnym wpisie na swoim Facebooku.

Pomimo tego, że program już nie raz budził kontrowersje, to jest to pierwszy odcinek, który zachęcił widzów do organizacji linczu na uczestniku. Czy fani wybaczą Łukaszowi jego kontrowersyjną decyzję?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani Barw Szczęścia nie mogą uwierzyć. Pogrzebu nie będzie
  2. Znajomi Martyny Wojciechowskiej ujawnili jej wielką tajemnicę. Będzie zła?!
  3. Lekarze czuwają przy niej 24h/7. Co się dzieję z Meghan Markle?!
  4. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda

One wspierały naszych mistrzów! Piękne partnerki siatkarzy [ZDJĘCIA]