Gwiazda "Rolnik szuka żony" nie traci nadziei. Poruszające wyznanie mężczyzny

Gwiazda "Rolnik szuka żony" nie traci nadziei. Poruszające wyznanie mężczyzny Źródło: screen Rolnik Szuka Żony

"Rolnik szuka żony" przyniósł rozpoznawalność wszystkim uczestnikom - zarówno żyjącym na wsi kawalerom jak i starającym się o ich względy kandydatkom na żony. Nie wszystkim udało się znaleźć na wizji prawdziwą miłość, o czym świadczy historia jednego z rolników czwartej edycji show. Gwiazdor nie traci jednak nadziei i zdobył się na wyjątkowo poruszające wyznanie. 

"Rolnik szuka żony" był jednym z popularniejszych programów TVP. Przez kilka edycji widzowie mogli na własne oczy przekonać się jak na wizji rodzą się uczucia między kawalerami, a starającymi się o ich względy kobietami.

Wystartował w "Rolnik szuka żony", ale wybranki serca nie znalazł. Szczere wyznanie uczestnika

Na ślub zdecydowało się już kilka par, które poznały się na planie "Rolnika". Są też historie, które nie zakończyły się happy endem. Dzisiejszy Pudelek.pl przypomina historię Zbigniewa Kraskowskiego. Rolnik z czwartej edycji show dał się poznać jako skromny i pracowity kawaler, ale z duszą romantyka. Mający już 44 wiosny na karku Zbigniew ma za sobą trudną przeszłość. I nie chodzi jedynie o ciężką pracę na gospodarce. Pudelek.pl przypomina, że rolnik od kilkunastu lat żyje bez prawej dłoni. Mimo kalectwa spowodowanego fatalnym wypadkiem nie poddaje się. Czytamy, że mimo załatwienia mu specjalnej protezy, na co dzień radzi sobie bez tej pomocy. Nauczył się sprawnie radzić lewą ręką. W show przyszło Zbigniewowi wybierać między dwójką kandydatek. Niestety, z żadną nie połączyło go głębokie uczucie. Co szokuje - czytamy, że kobiety wytykały mu niepełnosprawność, nie omieszkały też w grzeczności wobec mamy rolnika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie żałuję znajomości, które nawiązałem, bo zmieniłem się! Wiem już, czego chcę, przestałem się ukrywać. Jestem, jaki jestem, bez prawej dłoni, ale z czystym sercem i z głową, która myśli o przyszłości - cytuje rolnika Pudelek.pl. Dziś wiedzie on dalej spokojne życie w rodzinnej wsi. W rozmowie z czasopismem "Rewia" zapewnił, że nie żałuje udziału w programie. Wciąż liczy na znalezienie prawdziwej miłości - kobiety, z którą chciałby założyć rodzinę. - Chciałbym mieć kochającą żonę, dzieci, dom, w którym jest szacunek dla mojej mamy - wyznał mediom kolorowym.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „Rolnik szuka żony” wylądowała w szpitalu! Poruszenie wśród fanów
  2. Odrzuciła go na oczach całej Polski! Upokorzony uczestnik „Rolnik szuka żony” znalazł nową miłość
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News