Rolnik szuka żony
Fot. Facebook / Rolnik szuka żony TVP
Wiadomości Pikio - 28 Grudnia 2018

Rolnik szuka żony okłamywał widzów? Uczestniczka wyjawiła całą prawdę, aż ciężko uwierzyć

Rolnik szuka żony to najgłośniejsza produkcja Telewizji Polskiej ostatnich lat. Zranione uczucia, pęknięte serca, porzucone kobiety i szukające gospodynie domowe mężczyźni to przepis na program, który pokochają miliony. Jak się teraz okazuje, TVP nie było ze swoimi widzami do końca szczere. Na jaw wyszły szokujące fakty, o których opowiedziała jedna z użytkowniczek ostatniej edycji programu.

Rolnik szuka żony to program, który miał przynieść uczestnikom szczęście i miłość aż po grób. Niestety, założenia programu nieco minęły się z rzeczywistością, a większość uczestników została nie tyle z niczym, co z pokiereszowanymi uczuciami. Aby uratować wizerunek programu, stacja posunęła się do bardzo radykalnych kroków. Widzowie są na nią wściekli, zupełnie się tego nie spodziewali.

Rolnik szuka żony nie pokazuje niewygodnych scen. Partnerka Jana wyjawiła całą prawdę

Na oficjalnym Facebooku programu pojawił się wpis, w którym TVP chwaliło się specjalnym, świątecznym odcinkiem. Wśród komentarzy spekulujących o ciąży i wygasaniu uczucia między uczestnikami, pojawiły się również pewne szokujące spostrzeżenia. Jedna z komentujących post kobiet zauważyła, że na nagraniu zabrakło Eli i Marii - wybranek Jana, które brały udział w nagraniach do bożonarodzeniowego odcinka. - Czemu nie było Eli i Marii od Jana? Były podobno na nagraniu?! - spytał jeden z czujnych internautów. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Niestety, do pytania nie odniosła się sama stacja, a uczestniczka, która jak się okazuje, została... wycięta. - Na nagraniu byłyśmy, ale wczoraj w telewizji nas niestety zabrakło. Magia tv... - szokująco zdradziła Elżbieta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Uczestniczka zdemaskowała stację, widzowie oburzeni

Po komentarzu opublikowanym przez Elżbietę, od razu pojawiła się cała fala krytycznych słów skierowanych w stronę Telewizji Polskiej. Zdaniem internautów wycinanie uczestników to wyjątkowo podłe zachowanie, które absolutnie nie powinno mieć miejsca. - Czy ja dobrze widzę? Ela i Maria były przy przygotowaniach do spotkania świątecznego a na samo spotkanie nie zostały zaproszone? Bardzo brzydkie zachowanie!!! Gdzie tu gościnność? #Rolnik proszę o wytłumaczenie! - apelowała jedna z fanek programu.- TVP żenada... fajnie tak się bawić uczuciami niewinnych kobiet? Wystarczy, że zostały skrzywdzone przez tego alvaro z bożej łaski... naprawdę musicie im dokładać przykrość?! - spytała kolejna osoba. - Czy stacja zapewnia uczestnikom psychologa? Przydałoby się - napisał jeszcze ktoś inny. Trzeba przyznać, że kobiety mają prawo czuć się dotknięte.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsająca przepowiednia Jackowskiego. Niedługo miliony Polaków zapłaczą rzewnymi łzami
  2. Gdzie mieszka Macierewicz? Wyciekły najpilniej strzeżone informacje o byłym ministrze
  3. Kurdej-Szatan była totalnie pijana?! Jej wściekła mama komentuje szokujące nagrania
  4. Kuba Wojewódzki nie utrzymuje z bratem kontaktu. Kim jest Tomasz Wojewódzki?
  5. Małgorzata Kożuchowska: Bartłomiej Wróblewski to mąż aktorki. Kim jest?
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News