Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyszydzona przez widzów. Jest... specyficzna

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyszydzona przez widzów. Jest... specyficzna

Rolnik szuka żony jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP. Pierwsza edycja zdobyła niesamowitą sympatię ludzi, teraz jednak każda kolejna seria jest coraz bardziej wymagająca. Uczestniczka najnowszego sezonu została potraktowana przez widzów bardzo ostro. 

Rolnik szuka żony już od pierwszego sezonu zdobył ogromną popularność wśród Polaków. Sympatią się cieszy aż do tej pory, a właśnie rozpoczęła się piąta edycja, jednak jak to w takich programach bywa, pojawiają się również niemiłe sytuacje. Wiadomo, że z każdą kolejną serią wzrastają oczekiwania widzów względem uczestników show, tak się stało i tym razem. W każdej edycji pojawia się prędzej lub później "gwiazda" - osoba z którą program jest kojarzony, o której piszą internauci oraz która ma szansę się wybić. W najnowszej produkcji padło na Jessicę, choć ciężko powiedzieć, by wybiła się ona na tle konkurencji czymś pozytywnym.

Rolnik szuka żony zdobył serca Polaków

Rolnik szuka żony w Polsce emitowany jest od maja 2014 roku. Od tamtego czasu zdążył zająć bardzo konkretną pozycję w polskiej telewizji, a teraz określany jest jako jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVP 1. Do tej pory opublikowane zostały cztery pełne edycje show, piąta natomiast dopiero się rozpoczęła. Zamysłem programu jest znalezienie partnerek dla grupy rolników-singli, którzy zdecydować się mają dzięki licznym spotkaniom i długim rozmowom z kandydatkami. Taki schemat przyciąga widzów, a oglądalność programów waha się od 2 do 3 mln osób zasiadających przed telewizorami. Rekordowy odcinek zgromadził blisko 5,4 mln widzów.

Jessica z Rolnik szuka żony wyszydzana przez widzów

Każda edycja programu wyłania pewne "gwiazdy" czyli osoby, które szczególnie wyróżniają się na tle innych uczestników programu oraz takie z którymi później dana seria jest kojarzona. W piątej serii wybór widzów padł na Jessicę, która otrzymała niechlubny tytuł "zaginionej siostry Godlewskiej". Kobieta w programie zabiega o względy Krzysztofa, a swoją popularność zdobyła dzięki wyjątkowo odważnym stylizacjom. Na temat 24-letniej dziewczyny chętnie rozpisują się zarówno internauci, jak i media. Jest uczennicą wrocławskiej szkoły kosmetycznej oraz zapaloną tancerką, która zgłosiła się do programu, bo - jak sama twierdzi - skusiła ją szansa znalezienia "uczciwego, rozsądnego mężczyzny z poczuciem humoru". Kobieta swoje pierwsze kroki próbowała stawiać w modelingu, przez co znaleźć ją można na różnych stronach związanych m. in. z reklamowaniem hostess.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Michał Szpak nie przebierał w słowach! Ujawnił tajną listę
  2. Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać
  3. Andrzej Duda okrutnie upokorzony przez Trumpa. Poniżył go na oczach całego świata
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu