Rolnik szuka żony. Ale przyszła żona nie szuka seksu

Rolnik szuka żony. Ale przyszła żona nie szuka seksu

Rolnik Szuka Żony to kasowy program TVP. Kolejna już edycja programu przyciąga widzów, którzy obserwują polskich rolników podczas szukania miłości i zrozumienia. Format przewiduje, że uczestnicy programu poznają się i będą mogli zadecydować o wspólnej przyszłości. Jednak tym wyznaniem uczestniczka zaskoczyła dosłownie wszystkich.

Rolnik Szuka Żony produkowany jest 2014 roku i nieprzerwanie intryguje nas kolejnymi szczegółami na temat par biorących udział w programie. Przez cztery poprzednie edycje byliśmy świadkami tworzenia się relacji, które ewoluowały do trwałych związków. Według widzów najciekawszą częścią programu jest zawsze moment, w którym się pary poznają się bliżej.

Rolnik Szuka Żony - żona nie szuka seksu

W obecnej, piątej edycji programu Rolnik Szuka Żony kibicujemy pięciu panom, którzy na tym etapie poznali już swoje wybranki. W ostatnim odcinku mężczyźni udali się z rewizytą do rodzin kobiet, które wyraziły chęć udziału w programie. Podczas jednej z nich, w rozmowie na temat przyszłości poruszony został temat relacji przedmałżeńskich. Grzegorz, rolnik, który szuka miłości, odwiedził w Bieszczadach Dorotę i jej rodzinę. Nie bez znaczenia jest fakt, że rodzina kobiety obdarzyła go dużą sympatią. Podczas rozmowy o ich wspólnie planowanej przyszłości Dorota wyznała, że nie chce, aby doszło między nimi do zbliżenia zanim para weźmie ślub.  

Seks a wiara

Zmartwiło to Grzegorza, który zaczął się martwić tym, jak para poradzi sobie w związku na odległość. Przyznał, że chciał poznać swoją przyszłą partnerkę w intymnej sytuacji.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ Argumentem, który wysunęła Dorota, jest jej wiara i przywiązanie do wartości, w których wyrosła. - Przepraszam, ja jestem takiej wiary, że nawet nie możemy ze sobą zamieszkać przed ślubem - powiedziała w programie. Dorota pochodzi z południowo-wschodniej części Polski, która jest znana z konserwatywnych poglądów i przywiązania do religii. Dopiero w następnym odcinku dowiemy się, jak to wyznanie wpłynie na Grzegorza i jego starania o Dorotę. Wiadomo przecież, że w kolejnej części programu na parę czeka romantyczna podróż.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Smutne doniesienia o uczestniku Rolnik szuka żony. To koniec
  2. Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak...
  3. W Rolnik Szuka Żony wszystko już jasne. A widzowie są wściekli!
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?
Następny artykuł