Rolnik Szuka Żony to kasowy program TVP. Kolejna już edycja programu przyciąga widzów, którzy obserwują polskich rolników podczas szukania miłości i zrozumienia. Format przewiduje, że uczestnicy programu poznają się i będą mogli zadecydować o wspólnej przyszłości. Jednak tym wyznaniem uczestniczka zaskoczyła dosłownie wszystkich.

Rolnik Szuka Żony produkowany jest 2014 roku i nieprzerwanie intryguje nas kolejnymi szczegółami na temat par biorących udział w programie. Przez cztery poprzednie edycje byliśmy świadkami tworzenia się relacji, które ewoluowały do trwałych związków. Według widzów najciekawszą częścią programu jest zawsze moment, w którym się pary poznają się bliżej.

Rolnik Szuka Żony – żona nie szuka seksu

W obecnej, piątej edycji programu Rolnik Szuka Żony kibicujemy pięciu panom, którzy na tym etapie poznali już swoje wybranki. W ostatnim odcinku mężczyźni udali się z rewizytą do rodzin kobiet, które wyraziły chęć udziału w programie. Podczas jednej z nich, w rozmowie na temat przyszłości poruszony został temat relacji przedmałżeńskich.

Grzegorz, rolnik, który szuka miłości, odwiedził w Bieszczadach Dorotę i jej rodzinę. Nie bez znaczenia jest fakt, że rodzina kobiety obdarzyła go dużą sympatią. Podczas rozmowy o ich wspólnie planowanej przyszłości Dorota wyznała, że nie chce, aby doszło między nimi do zbliżenia zanim para weźmie ślub.

 

Seks a wiara

Zmartwiło to Grzegorza, który zaczął się martwić tym, jak para poradzi sobie w związku na odległość. Przyznał, że chciał poznać swoją przyszłą partnerkę w intymnej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Argumentem, który wysunęła Dorota, jest jej wiara i przywiązanie do wartości, w których wyrosła.

– Przepraszam, ja jestem takiej wiary, że nawet nie możemy ze sobą zamieszkać przed ślubem – powiedziała w programie.

Dorota pochodzi z południowo-wschodniej części Polski, która jest znana z konserwatywnych poglądów i przywiązania do religii.

Dopiero w następnym odcinku dowiemy się, jak to wyznanie wpłynie na Grzegorza i jego starania o Dorotę. Wiadomo przecież, że w kolejnej części programu na parę czeka romantyczna podróż.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne doniesienia o uczestniku Rolnik szuka żony. To koniec
  2. Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak…
  3. W Rolnik Szuka Żony wszystko już jasne. A widzowie są wściekli!
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Znaki zodiaku i bohaterowie bajek. Do kogo jesteś najbardziej podobny?

Meghan Markle poprawiała urodę? Te zdjęcia mówią wszystko!

Zobacz również