Uczestnik "Rolnik szuka żony" w centrum internetowej wojny! Tuż po ślubie

Uczestnik "Rolnik szuka żony" w centrum internetowej wojny! Tuż po ślubie Źródło: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/photos/a.751409198232255/2033926803313815/?type=3&theater

"Rolnik szuka żony" miał mu pomóc w znalezieniu miłości. Przez program znalazł się jednak w centrum skandalu. Mikołaj - uczestnik czwartej edycji właśnie poślubił swoją sąsiadkę Martę. Fani są tym faktem oburzeni.

"Rolnik szuka żony" pokazał widzom kolejnych samotnych uczestników, którzy mieli nadzieję na znalezienie miłości. Jednym z nich był właśnie Mikołaj Korol - właściciel winnicy. Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kobiety, które brały udział w wyścigu o jego serce. Na ślubnym kobiercu stanął wraz ze swoją sąsiadką - Martą. Na profilu programu właśnie pojawiło się zdjęcie pary, która postanowiła pochwalić się swoim szczęściem. Internauci są jednak bezlitośni.

Mikołaj z "Rolnik szuka żony" ożenił się! Co myślą o wyborze mężczyzny fani programu?

Niesłabnąca popularność programu telewizji publicznej rozgrzewa dyskusje na temat uczestników. Mikołaj Korol ożenił się z 32 lata młodszą kobietą! Internauci pod zamieszczonym zdjęciem dają upust swoim emocjom, krytykując parę za różnicę wieku. - Czego to ludzie nie zrobią dla kasy - pojawia się pod zdjęciem. - A ja myślę że to te winiarnie Mikołaja były kartą przetargowa i zarazem impulsem małżeńskim - komentuje dalej jeden z użytkowników Facebooka. Ostre wypowiedzi na temat ślubu pary wywarły jednak presję również na fanów mężczyzny. Ci, starają się bronić jego wyboru, sugerując, że ich zdaniem para jest zgrana i szczęśliwa, a fakt, że Mikołaj Korol jest bogaty nie ma najmniejszego znaczenia dla jego wybranki.

Ekscentryczne postaci programu

Dzięki programowi rolnicy mieli okazję nie tylko pokazać się w telewizji, ale zawalczyć o prywatne szczęście. Dzięki autorom, wielu z nich znalazło drugą połówkę. Jednak zanim to się wydarzyło, podczas emisji pojawiło się także wiele kontrowersyjnych postaci, które natychmiast stały się przedmiotem komentarzy ze strony Internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jessica, która w piątej edycji "Rolnik szuka żony" postanowiła zawalczyć o serce Krzysztofa ma nie tylko nietuzinkową urodę, ale i nietypowe upodobania. W ostatnim z odcinków postanowiła na randkę przyjść... z kajdankami. Marząca o "normalnym facecie" tancerka przełamać mężczyznę próbowała właśnie tym gadżetem. Fani przyznają, że nie wróżą parze szczęścia, jednak kobieta się nie poddaje. Swoimi wypowiedziami o "chłopakach z miasta" oraz konfliktem między przyszłą-potencjalną teściową już zdążyła podbić serca widzów. Jessica na co dzień tańczy na rurze i uczy się w szkole kosmetycznej nie znika z nagłówków gazet. Nie wiadomo jednak, czy zostanie tą jedyną. Jeśli doszłoby do ślubu z Krzysztofem, z pewnością ceremonia nie umknęłaby uwadze mediów.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kossakowski atakuje byłego szefa z TVP: zdradza go żona
  2. Ksiądz ekspert TVP oszalał? "Film Kler dziełem kolumny SZATANA!"
  3. Taniec z Gwiazdami przewiduje prawdziwą rewolucję! Parkiet zawojuje jednopłciowa para
Następny artykuł