„Rolnik szuka żony” pod ostrzałem internautów. Tym razem poszło o sytuację, w której rolnik Łukasz podziękował jednej z uczestniczek starających się o jego względy. Za mocne słowa internauci zaczęli mieszać go z błotem. Administracja programu TVP na Facebooku zaczęła masowo kasować krytyczne komentarze, co tylko podkręciło niezadowolenie.

„Rolnik szuka żony” w TVP robi niemałą furorę. Kolejna edycja popularnego w Telewizji Polskiej show zbiera przed ekranami miliony widzów. Konwencja programu jest następująca – o względy samotnie żyjących gospodarzy starają się kandydatki na przyszłe żony. Na oczach widzów trwa wyścig do serc mężczyzn, ale i trudne decyzje o rozstaniach.

Kontrowersje w „Rolnik szuka żony”. Internauci linczują kawalera

Szczególnie sporo emocji wzbudził ostatni z odcinków „Rolnika„. Gospodarz Łukasz zadecydował w nim, że podziękuje za udział w programie Paulinie, jednej z kandydatek na żonie.

Sęk w tym, że serce nie sługa. Kobieta uwierzyła, że rolnik daje jej sygnały iż mają się ku sobie. Później uznał ją za „osobę zawistną”. Po słowach Łukasza poczuła się oszukana. Dała upust swoim emocjom, co poszło później na wizję.

– Jesteś największym hipokrytą, jakiego w życiu spotkałam. Robiłeś ze mnie idiotkę – mówiła z trudem powstrzymując się od płaczu.

Na stronie programu w serwisie Facebook po odcinku ruszyła lawina nieprzychylnych komentarzy w stronę Łukasza.

– Wolność słowa… Nie rozumiem tego. Ten facet na to zasłużył. Zrobił z tej biednej dziewczyny, która starała się jak mogła, zwykłą idiotkę i tanią – właściwie darmową – siłę roboczą.

– Już cała Polska wie, jaki z niego cham i prostak. Tak potraktować kobietę i jeszcze na nią winę zwalić – pisali komentujący.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele

TVP wzięło się za cenzurowanie

W dyskusji pojawiały się jednak bardziej agresywne komentarze. Do tego stopnia, że TVP zadecydowało o ich usuwaniu! Są dowody że skasowano ponad tysiąc wpisów! W wielu z nich internauci hejtowali mężczyznę pisząc o nim per „cham”, „prostak”.

– Komentarze zawierające wulgaryzmy i obraźliwe będą usuwane – napisano z oficjalnego fanpage’a programu.

Internauci komentowali później, że TVP stosuje zbyt głęboką cenzurę, gdyż usuwa nie tylko wulgarny hejt, ale i rzeczową krytykę.

– Produkcja żeruje na emocjach. Liczy się oglądalność i reakcja na to co się dzieje w programie. Dlatego to pokazali. Bo przecież można było to wyciąć i dograć inną scenę pożegnania. Z klasą i po ludzku. Ale ten rolnik klasy nie ma więc szuka żony – napisał inny z internautów.

W sieci pojawiły się też niepotwierdzone plotki, że Łukasz wybrał Agatę, która ma być nawet z nim w ciąży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paskudny przekręt w „Rolnik szuka żony”? Wiemy, czemu odpadła Paulina
  2. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  3. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  4. Uczestnik „Rolnik szuka żony” ukrywał to przed kandydatkami. Na jaw wyszedł jego sekret

Rolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażki