Prezenterka "Rolnik szuka żony" wyjawiła prawdę. Już ma swojego ulubieńca w nadchodzącej edycji programu

Prezenterka "Rolnik szuka żony" wyjawiła prawdę. Już ma swojego ulubieńca w nadchodzącej edycji programu

"Rolnik szuka żony" po raz kolejny zagości w jesiennej ramówce TVP. W święta wielkanocne widzowie mogli zapoznać się z nowymi uczestnikami poszukującymi drugiej połówki. Jeden z nich wywarł ogromne wrażenie na prowadzącej program, Marcie Manowskiej. Kobiety będą zaciekle walczyć o jego względy.

"Rolnik szuka żony" okazał się jednym z najbardziej popularnych programów TVP. Widzowie trzymają kciuki za uczestników. Także prowadząca show TVP, Marta Manowska, typuje faworytów. Prezenterka ujawniła, że istnieje ktoś za kogo będzie najmocniej trzymać kciuki w nadchodzącej edycji. 

W 6. sezonie tradycyjnie pojawi się 5 rolników, którzy otrzymali największą ilość listów. W krótkim wywiadzie dla Party, prowadząca wyjawiła, że finałowa piątka została już wytypowana. Poinformowała również, że właśnie ruszyły zdjęcia do programu. Manowska pojawiła się już u uczestników, by oznajmić im, że zaklasyfikowali się do programu. 

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska zdradziła, kto jest faworytem

Ponadto, prezenterka postanowiła nieco osłodzić czas oczekiwania fanom. Ujawniła, że na Instastories będzie publikować fragmenty odczytywanych listów. W ten sposób widzowie będą mogli czegoś dowiedzieć się o kandydatkach na żonę. 

Na imprezie dobroczynnej w lokalu "U fryzjerów" Marta Manowska nieco się zagalopowała i zdradziła, że w szczęśliwej piątce znalazł się jej faworyt. Pomimo nacisków nie chciała jednak ujawnić, jak nazywa się mężczyzna. Do dyskrecji zobowiązuje ją etyka zawodowa, ale widać było, że chciałaby podzielić się tą informacją ze światem. 

Ta wypowiedź zaintrygowała internautów, ponieważ spekulowano, że urodziwa prezenterka spotyka się na randkach z uczestnikami programu. Głośno było szczególnie o jej rzekomym związku z Łukaszem biorącego udział w 3. edycji. Powodem doniesień miało być zdjęcie udostępnione przez gwiazdę na jednym z portali społecznościowych. Ten trop okazał się jednak nieprawdziwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Finałowa piątka zachwyci damską część publiczności

Udane życie uczuciowe nie przeszkadza celebrytce w docenieniu męskich atrybutów zgłaszających się do nowej edycji. W końcu zgłasza się tam wielu wartościowych kawalerów, którzy z racji miejsca zamieszkania lub zwyczajnego pecha nie odnaleźli jeszcze bratniej duszy.

Marta Manowska doskonale to rozumie, ponieważ sama przez długi czas pozostawała singielką. To pozwala jej się wczuć w sytuację osamotnionych uczestników. Widzowie TVP z pewnością będą starali się rozszyfrować, który z nich zdobył największą sympatię gwiazdy. Nic nie ukryje się przed ich czujnym wzrokiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Ewa Farna pokazała zdjęcie z mamą. Jej uroda powala na kolana, bogini! (FOTO)
  4. Odbierze wam mowę, gdy zobaczycie co fryzjer zrobił z Kurdej-Szatan. Barbara chce go ukatrupić (FOTO)
  5. Nie żyje znany piłkarz. Podczas jego pogrzebu doszło do ogromnego skandalu, wstrząsające wiadomości
  6. Zmarł, tragiczne informacje Polsatu z rana. Nie zauważył, co jest po lewej

Źródło: Party

Następny artykuł