„Rolnik szuka żony” jest jednym z najchętniej oglądanych programów w stacji TVP. Okazuje się, że widzów interesuje nie tylko przebieg walki o serca gospodarzy, ale także kulisy ich życia po finale tytułu. Świąteczny odcinek, przygotowany przez producentów, wielu z nich może wprawić w osłupienie. Właśnie wyciekły zdjęcia z planu.

„Rolnik szuka żony” pojawia się na antenie stacji TVP z powodzeniem od czterech lat. Każdej z edycji towarzyszą ogromne emocje widzów, którzy o swoich nastrojach informują głównie przez media społecznościowe. Producent „wypuścił” zdjęcia z odcinka świątecznego. Pojawiła się tam ciężarna kobieta, kilka par i dwóch samotnych mężczyzn. Co słychać o najpopularniejszych gospodarzy w Polsce?

Co się wydarzy w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony”? Widzowie w szoku

Uczestnicy postanowili odnieść się do tego, jak wyglądają w ich rodzinnym domu przygotowania do Bożego Narodzenia. Opowiedzieli więc, w jaki sposób podchodzą do tradycji.

–  Staramy się wspólnie z bliskimi, aby święta w naszym domu były jak najbardziej tradycyjne. Sianko pod świątecznym obrusem podczas kolacji wigilijnej, to oczywiście podstawa. Na stole zawsze jest karp, pierogi, krokiety, makowiec, różnego rodzaju ryby i wiele innych potraw. Ale oprócz tych wszystkich, smakołyków, czy prezentów pod choinką najważniejsza jest obecność rodziny. Tych osób, które są ważne i najbliższe mojemu sercu. Bez nich tak naprawdę święta i cała ta otoczka, nie miałyby sensu – powiedział Grzesiek, który związał się z Dorotą.

W studio, w świątecznej oranżerii pojawili się uczestnicy ostatnich dwóch edycji, którzy przyznali, jak ważna jest dla nich rodzina. Ci, którym nie udało się z powodzeniem znaleźć drugiej połowie, także wypowiadali się na temat swoich wymarzonych świąt. Okazuje się, że Jan Widuliński i Krzysztof Zembrzuski wciąż czekają na swoje kobiety, które pomogą im zapełnić pustkę zarówno w sercu, jak i okażą się wsparciem w gospodarstwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan przegrywa z groźną chorobą? Jej leczenie może szokować!

Największą sensacją tego sezonu i roku jest Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, którzy oczekują dziecka, a fani produkcji mocno im kibicują. Mikołaj Korol i Marta są już po ślubie i spędzą te święta po raz pierwszy jako małżeństwo. Odcinek, w którym rolnicy opowiedzą o swoich tradycyjnych i wymarzonych wigiliach zostanie wyemitowany na antenie najprawdopodobniej 25 grudnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezes TVP w furii! Poszło o „The voice of Poland”
  2. Aktor kultowego serialu TVP właśnie się przyznał! Straszna choroba
  3. Wielu będzie dziś mówić o tym, co zrobił Michał Szpak. Wszystko w siedzibie TVP
  4. Nie mam ochoty na swojego faceta. 10 skutecznych porad
  5. Znaki zodiaku, które podpowiadają: sześć toksycznych relacji

 

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl