Gwiazda "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu? "Nie chciałabym żyć na kocią łapę"

Gwiazda "Rolnik szuka żony" stanie na ślubnym kobiercu? "Nie chciałabym żyć na kocią łapę"

"Rolnik szuka żony" zaskoczy swoich fanów? Jedna z gwiazd produkcji poważnie myśli o zawarciu ślubu. Fani są poruszeni odważną wypowiedzią, która miała miejsce w jednym z wywiadów i wypytują, kiedy zobaczą gwiazdę TVP na ślubnym kobiercu.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najcieplej przyjmowanych przez fanów produkcji telewizji publicznej produkcja. Format od wielu lat regularnie zdobywa wielką popularność, którą zawdzięcza między innymi postaci Marty Manowskiej, która jest prowadzącą kultowego programu. Sama gwiazda, która niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, postanowiła ostatnio podzielić się z fanami bardzo ciekawą informacją. Jak sama przyznaje, chętnie wzięłaby ślub. Czy kobieta zna datę swojego ewentualnego ślubu?

"Rolnik szuka żony" podbił serca widzów. Czy prowadząca program stanie przed ołtarzem?

Decyzję o wstąpieniu w przyszłości w związek małżeński gwiazda podjęła dzięki swoim dziadkom, który niedawno świętowali 50-tą rocznicę ślubu. To wydarzenie bardzo wzruszyło prowadzącą, która przyznała, że chciałaby przeżyć swoje życie tak jak jej ukochani dziadkowie. - Dla mnie najważniejsze wartości w życiu to rodzina, miłość, wiara. To mam wdrukowane. Uważam, że tyle żyjemy, ile kochamy - powiedziała prezenterka w jednym z wywiadów.

Jak gwiazda wyobraża sobie ślub?

Prowadząca, która jest specjalistką w parowaniu mieszkańców małych miejscowości nie ujawnia publicznie, czy jest obecnie w trakcie przygotowań ślubnych. Wiemy natomiast, że Manowska jest szczęśliwie zakochana, a swojego partnera poznała całkowicie przypadkiem, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miłość nie wybiera. Różnie mogą się potoczyć ludzkie losy - powiedziała z nutką tajemnicy w głosie gwiazda telewizji publicznej. Mimo że prowadząca jest daleka od tego, aby zdradzić publicznie personalia swojego partnera, to bardzo chętnie opowiedziała o swojej wizji ślubu, który miałby być tradycyjną uroczystością. W związku z tym, że gwiazda TVP otwarcie mówi o swoim przywiązaniu do wiary chrześcijańskiej, to właśnie w kościele chciałaby powiedzieć sakramentalne tak. - Nie mam marzeń o ślubnej sukni. Jeżeli ślub to kościelny, a nie cywilny. Nie chciałabym żyć na kocią łapę – stwierdziła prezenterka i prowadząca "Rolnik szuka żony". Czy słowa Manowskiej mogą być odebrane jako sygnał, który chciała wysłać w stronę swojego ukochanego? A może coś jest na rzeczy i już niebawem dowiemy się o ślubie popularnej prezenterki?
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Znienawidzona gwiazda TVN ma MILIONOWE stawki. Będziecie w SZOKU!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Magda Gessler rozbiła bank! Czeka nas coś lepszego niż „Kuchenne Rewolucje”
  4. Google News jest pomocą dla mediów. I nie powinien nic płacić
  5. Rozwód to tylko kwestia czasu. Szokujące doniesienia o Meghan Markle i Harrym
Następny artykuł