Będzie kolejny skandal wokół Rolnik szuka żony! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia

Będzie kolejny skandal wokół Rolnik szuka żony! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia Źródło: Fot. screenshot TVP

"Rolnik szuka żony" - ta szlagierowa produkcja TVP podbiła serca milionów widzów. Walce o miłość rolników i rolniczek przyglądało się wielu Polaków. W ostatnim czasie jeden z bohaterów wziął ślub, a w sieci aż zawrzało. 

"Rolnik szuka żony" nie bez powodu cieszy się ogromną popularnością. Dzięki produkcji Telewizji Polskiej wielu ludzi znalazło miłość. Część wzięła już ślub, a niektórzy doczekali się nawet dzieci, bądź spodziewają się ich w najbliższym czasie. To naprawdę bardzo dobre wyniki, porównując tę produkcję do programów o podobnej tematyce, które można oglądać w konkurencyjnych stacjach. Tam pary nie mają aż takiego szczęścia w odszukiwaniu swojej drugiej połówki.

"Rolnik szuka żony" - kolejny ślub!

W ostatnim czasie odbył się ślub kolejnego bohatera programu. Szczęśliwym małżonkiem został Mikołaj Korol, który wziął udział w 4 edycji "Rolnika". Co zaskakujące, miłości nie znalazł wcale w programie, lecz za jego pośrednictwem. Żadna z jego kandydatek nie okazała się być dla niego na tyle wyjątkowa, aby ją poślubić, jednak to wcale nie było równoznaczne z nieszczęśliwym zakończeniem. Co tydzień przed telewizorem zasiadała bowiem jego sąsiadka, Marta Wakaluk. Kobieta podczas oglądania Mikołaja na ekranie zakochała się w nim bez pamięci. Po zakończeniu całej edycji sąsiedzi zaczęli się ze sobą spotykać, a w ostatnich dniach powiedzieli sobie sakramentalne tak. Ujawnianie swojego wizerunku w telewizyjnych programach ma też swoje ciemne strony. W momencie przeistoczenia się ze zwykłego, przeciętnego zjadacza chleba w celebrytę, traci się również część swojej prywatności. Internauci zaskarbiają sobie wówczas prawo do oceniania i krytykowania, co może okazać się wyjątkowo nieprzyjemne. Tak było i w tym przypadku. Sensację wzbudziła różnica wieku między Mikołajem a Martą. Parę dzielą aż 33 lata różnicy, a to nie obeszło się bez echa. Widzowie wracali również do czasów 4 edycji programu i wypominali panu młodemu jego niestosowne słowa i zachowania wobec uczestniczek. Teraz pojawiły się w sieci kolejne zdjęcia ze ślubu, a komentujący znów mają pożywkę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub w cerkwi

Para jako miejsce swoich zaślubin wybrała cerkiew w Mielniku, bowiem ze względu na swoje przekonania religijne państwo młodzi wybrali obrzęd prawosławny. Mikołaj i Marta podczas zaślubin trzymali w rękach świece, a świadkowie podtrzymywali korony nad ich głowami. Jest to jedna z tradycji związanych z ślubem w prawosławnej konwencji. I tym razem internauci nie dali parze nacieszyć się swoim szczęściem. Zamiast gratulacji, w komentarzach pod nowymi zdjęciami pojawiły się przykre słowa. Toczyły się spekulacje na temat tego, że ojciec Marty z całą pewnością jest młodszy od jej wybranka, a sama kobieta wyszła za mąż tylko dla pieniędzy. Nie zabrakło też wyrazów rzekomego współczucia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda przerywa milczenie. Skomentował najgłośniejsze nagranie ostatnich dni
  2. O tym w aptece nie mówią. Domowy syrop z buraka lepszy od antybiotyków
  3. Budka Suflera żąda przeprosin od PiS! Będzie afera?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News