Rolnik szuka żony emitowany jest przez TVP już od ponad 4 lat, wciąż jednak bawi widzów, którzy lubią śledzić zmagania uczestniczek w walce o serce samotnych rolników. Program z każdym sezonem wywołuje jednak co raz więcej skandali, a to, co stało się w ostatnim odcinku, oburzyło nawet najwierniejszych fanów. 

Rolnik szuka żony” z założenia miał być obyczajowym programem pokazującym dramat rolników, którzy mimo ogromnych gospodarstw i dostatniego życia, nie mogą znaleźć swojej drugiej połówki, bo współczesne kobiety bardzo niechętnie wyprowadzają się z miast i nie podoba im się praca w gospodarstwie – nawet tym niemalże w pełni zautomatyzowanym i zmechanizowanym.

Każdy kolejny sezon jest jednak coraz bardziej nastawiony na rozrywkowe show pełne żartów i kontrowersji. Widzowie uwielbiają śledzić losy bohaterek walczących o serce samotnych rolników, jednak nie zawsze ich zachowanie im odpowiada. Niektóre słowa i czyny wywołują lawinę komentarzy, w których fani nie pozostawiają na gwiazdach suchej nitki. Podobnie stało się także tym razem, a to, co TVP puściło na wizji, rzeczywiście szokuje.

Rolnik szuka żony: molestowanie seksualne na ekranie

Ostatni odcinek „Rolnik szuka żony” wprost pękał w szwach od podtekstów i niesmacznych żartów, z których większość wypowiadana była przez samych rolników. Wszystko zaczęło się od 30-letniego Grzegorza zachwycającego się kobietami w pidżamach. Delektował się tym, że kandydatki spały w jednym pokoju, a on „miał na czym zawiesić oko”. Jakby tego było mało, Łukasz ostatnio zauważył, że przez faworyzowanie jednej z pań, reszta jest zazdrosna. Spodobało mu się to i „na przeprosiny” zaczął inną kandydatkę gładzić po kolanie i udzie.

Kulminacją podtekstów i zachowań balansujących na granicy molestowania i seksizmu było to, co przed kamerami wykonał 58-letni Jan. Zabrał jedną ze swoich wybranek „na siano”, gdzie nieprzerwanie wysnuwał dwuznaczne komentarze pod jej adresem. Na koniec złapał kobietę za pośladki, gdy ta schodziła z drabiny. Jak się okazało, tego nawet dla najwierniejszych widzów TVP było już za dużo.

Widzowie ostro krytykują zachowanie rolnika

Wszystko ma swoje granice i trzeba uważać, by nie przekroczyć cienkiej linii odgradzającej dwuznaczne, niesmaczne zachowanie od zwyczajnego molestowania seksualnego. Zdaniem widzów i internautów, właśnie ta linia została przekroczona podczas ostatniego odcinka.

– „Pojeździłabyś na koniu „…..serio !? Takie teksty są żenujące, obleśne i ohydne! Stary obleśny leśny dziad – pisze zbulwersowana internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]

– Co za prostak, masakra, te Panie powinny się spakować i wyjechać z tego gospodarstwa – dodaje wzburzony internauta.

– Nie rozumiem, jak można puszczać w telewizji sceny jawnego, obrzydliwego molestowania seksualnego. To ma być rozrywka? Okropne – dodaje kolejny.

O dziwo pojawiły się również głosy podchodzące do sprawy ze śmiechem.

– Dziadek widać nie miękka faja bo go jeszcze swędzą jaja – rymuje rozbawiony widz.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

rolnik szuka żony
Fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Popek kończy karierę. To już oficjalne
  2. Tylko czekali, aż Zenek Martyniuk straci czujność. Zaatakowali nocą!
  3. TVN oszczędza na tym ogromną sumę. Wykorzystują do tego olbrzymi dom

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Zobacz również