„Rolnik szuka żony” daje szanse samotnym mężczyznom na znalezienie kobiet, z którymi mogliby spędzić życie. Ostatni z odcinków wywołał ogromne poruszenie widzów. Wszystko za sprawą wyborów, jakie mieli dokonać. Teraz pojawił się zwiastun następnej odsłony, a tam… wielkie rozstanie.

Rolnik szuka żony” pojawił się na antenie TVP cztery lata temu. Mężczyźni, którzy bezowocnie poszukiwali drugiej połowy, w końcu dostają szansę na ułożenie swojego uczuciowego życia. Po kilku spotkaniach mają zdecydować, z kim chcą stanąć na ślubnym kobiercu. W ostatnim z odcinków piątego sezonu wybrali swoje faworytki. Szykuje się jednak bolesne rozstanie.

Marek z programu „Rolnik szuka żony” rozstanie się? Szokujące doniesienia z planu

Marek postawił na Olę. Fani przyznają – źle wybrał. Właśnie pojawił się zwiastun następnego odcinka, w którym rolnicy muszą złożyć rewizytę swoim faworytkom. Przejęci i zaangażowani jadą do miejsc zamieszkania swoich partnerek. Niektórzy z nich będą mieli okazję poznać także swoich potencjalnych przyszłych teściów. Widzowie programu zauważają jednak, że jeden z uczestników nie pojawia się w zwiastunie i przewidują rozstanie.

– Marek nie dojechał. Beton to beton – czytamy w komentarzu pod publikacją zwiastuna.

– Marek… wyczuwam, że będzie jak z Markiem, z poprzedniej edycji – skosi trawę, ogarnie i dostanie na odchodne lep na muchy – czytamy dalej.

– Marek powinien wybrać Anetę. Ona by z nim była. Ola mogła zrezygnować w trakcie, bo widać było, że jej „beton to beton” nie do końca pasuje – zwraca uwagę internauta.

– Coś Marka nie pokazali w tym skrócie czyżby już po zawodach z wybranką – zwraca uwagę mężczyzna.

Burza w Internecie została wywołana faktem, że producenci „Rolnik szuka żony” nie zamieścili w zwiastunie informacji o Marku i Oli. Para od początku wzbudzała wiele emocji, a fani przyznawali otwarcie: oni do siebie nie pasują.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]

Marek z piątego sezonu

Mężczyzna często mówił o tym, że jest gotowy na związek i chciałby stworzyć rodzinę. Ola – wydawała się najmniej zainteresowana wspólną przyszłością. Gdy okazało się, że to właśnie ją wybrał, wiele osób było w szoku. Pojawiły się także głosy, że rolnik pożałuje swojej decyzji. Po ogłoszeniu wyników, faworytka była wyraźnie przestraszona wizją spędzenia wspólnie życia.

Prawda o relacji Marka z Olą zostanie przestawiona już w najbliższą niedzielę. Wtedy też poznamy kulisy rewizyty także innych uczestników. Czy w piątym sezonie dojdzie do głośnego ślubu?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Próbowali to wyciszyć! Ujawniono wstrząsające kulisy wypadku limuzyny prezesa TVP
  2. Aktorzy serialu TVP mieli romans na planie. Teraz rozgrywa się ich dramat
  3. Aktorzy serialu TVP mieli romans na planie. Teraz rozgrywa się ich dramat
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?

Rolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażki

ŹRÓDŁOkozaczek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl