Uwielbiana para "Rolnik szuka żony" się rozpadła? Wpis gwiazdy mówi sam za siebie

Uwielbiana para "Rolnik szuka żony" się rozpadła? Wpis gwiazdy mówi sam za siebie Źródło: Screenshot/TVP

Rolnik szuka żony miał być szczęśliwym początkiem cudownego związku jednej z par. Związek wydawał się udany, a w mediach społecznościowych można było śledzić rozwój relacji. Jeden z ostatnich postów sugeruje jednak, że sielanka się skończyła, a parze nie wiedzie się najlepiej.

Rolnik szuka żony okazał się hitem TVP, który gromadził przed telewizorami tysiące widzów. Losy uczestników programu były fascynujące dla fanów nawet po zakończeniu emisji show. Jak się okazało, nie zawsze rozpoczęcie związku przed kamerami miało pozytywne zakończenie. Jedna z par piątej edycji produkcji udostępnia jednoznaczne posty, które nie wróżą nic dobrego.

Rolnik szuka żony dał im początek związku. Wszystko zapowiadało wielki sukces

Piąta edycja Rolnik szuka żony połączyła Agatę i Łukasza. Widać było, że ta dwójka dobrze się rozumie, a dla wielu osób od razu było jasne, że wyjdą z programu jako para. Niektórzy mieli za złe rolnikowi podrywanie innych dziewczyn, bo według nich wiadomo było, że i tak wybierze Agatę.

Kiedy tak się stało, fani nie byli zaskoczeni, ale za to szczęśliwi. Trzymali kciuki za ich związek, który miał się zakończyć ślubem i wychowywaniem dzieci. Przez pewien czas uczestnicy programu wiedli razem wspaniałe życie, a media społecznościowe pełne były wspólnych zdjęć uśmiechniętych partnerów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie coś się jednak zmieniło, a internauci zaczęli plotkować o rozstaniu Agaty i Łukasza. Według nich para zaczęła się inaczej zachowywać. Teraz ich domysły znalazły swoje potwierdzenie.

Słynna para show TVP planuje rozstanie? Posty nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Agata i Łukasz stopniowo rezygnowali z udostępniania wspólnych zdjęć. Fanów zaniepokoił jednak inny fakt - z sieci zaczęły znikać wcześniejsze wspólne fotografie uczestników Rolnik szuka żony. Odebrali to jako znak, że między tą dwójką nie dzieje się dobrze.

Najbardziej wymowny jest jednak wpis Agaty, która postanowiła w odnieść się do swojej sytuacji w bardzo subtelny sposób. Ostatni post kobiet na jej Instagramie każe przypuszczać, że już nie spotyka się z rolnikiem.

Do swojego zdjęcia dodała fragment piosenki zespołu Zouzy, którego wersy można interpretować jako słowa kierowane do partnera. "Nie dzwoń do mnie więcej", "Wbijasz mi nóż w serce" czy "Dalej pójdę sama" brzmią w tym kontekście bardzo jednoznacznie.

Internauci od razu skojarzyli brak wspólnych zdjęć i wersy utworu. Nie mają wątpliwości, że para się rozstała. Jak na razie ani Agata, ani Łukasz oficjalnie nie potwierdzili tych przypuszczeń.

fot. instagram.com/agatarusak

  1. Córka gwiazdy „M jak Miłość” zmarła na raka szyjki macicy. Miała przed sobą całe życie
  2. Maturzyści brutalnie zamordowali 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Źródło: Instagram

Następny artykuł