Widzowie będą wściekli. Wielkie zmiany w "Rolnik szuka żony"

Widzowie będą wściekli. Wielkie zmiany w "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" wzbudza w widzach Telewizji Polskiej spore zainteresowanie. Popularne show doczekało się już pięciu edycji. Przez niekorzystny układ kalendarza szefostwo TVP zmuszone jest jednak po raz kolejny przełożyć emisję odcinka i sam finał programu.

"Rolnik szuka żony" wkracza w decydującą fazę piątej edycji. O serce i uznanie rolników zażarcie walczą piękne kandydatki. Widzowie show, którzy już zostali zmuszeni do przerwy w emisji, będą musieli znowu uzbroić się w cierpliwość.

"Rolnik szuka żony" przegrywa z meczem...

Najbliższy, piąty odcinek "Rolnika" odbędzie się, jak planowano wcześniej, 14 października. Zostanie jednak wyemitowany późniejszym wieczorem, po meczu piłkarskim Ligi Narodów Polska-Włochy. Drużyny zmierzą się na Stadionie Śląskim już po raz drugi w ramach nowych rozgrywek. Podwładni Jacka Kurskiego uznali, że piłka przyciągnie więcej widzów niż kolejny odcinek popularnego show, które można przesunąć na późniejszą porę.

I wyborami

To nie koniec złych wiadomości dla fanów "Rolnika". W kolejną niedzielę TVP również może przełożyć emisję, i to samego finału! Silniejsze od szukania miłości na gospodarce będą tego dnia relacje z wyników wyborów samorządowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na ten moment TVP1 zaplanowało wieczór wyborczy od godz. 20:55 do 21:35. Oznaczałoby to, że finał "Rolnik szuka żony" zostałby wyemitowany o 20 minut później. Bardzo możliwe, że show będzie pokazane później albo w inny dzień. Wybory samorządowe nie są w Polsce codziennością, a ich wynik ciekawi część widzów, którzy włączają o tej porze kanały informacyjne. Telewizja Polska od lat prowadzi główne studio w trakcie wieczoru wyborczego, z szerokim komentarzem ekspertów.

Wcześniej też przekładano. "Rolnik" nie ma szczęścia do kalendarza

Popularne show opowiada o codziennym życiu wybranych polskich rolników. Kandydatki na ich żony starają się o ich uczucie na oczach milionów telewidzów. "Rolnik szuka żony" wybitnie nie ma szczęścia do układu kalendarza. Przypomnijmy, że 30 września show przegrało z finałem Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Odcinek przełożono na późniejszy termin. Tego dnia Polska wygrała z Brazylią i zdobyła złoty medal. Ten sukces tylko w TVP oglądało w szczytowym punkcie ponad 4,62 mln widzów. We wszystkich stacjach miało to być ponad 9 mln. Na oficjalnym fanpage'u programu czytamy, że ostatni z odcinków 5 edycji oglądało ponad 3,9 miliona widzów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jessica z Rolnik szuka żony robi oszałamiającą karierę! Niedługo będzie wszędzie
  2. TVP zrezygnowało z emisji odcinka Rolnik szuka żony. Dlaczego?
  3. Szykuje się kolejny ślub w „Rolnik szuka żony”! Aż trudno w to uwierzyć
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News