„Rolnik szuka żony” nie przestaje zaskakiwać. Piąty sezon od samego początku wzbudza ogromne kontrowersje wśród widzów Telewizji Polskiej, a teraz na jaw wyszło coś, czego fani nie wybaczą twórcom. Przed kamerami mogło dojść do paskudnego przekrętu, przez który Paulina musiała pożegnać się z programem. 

Rolnik szuka żony” emitowany jest przez Telewizję Polską zaledwie od czterech lat, a już określany jest mianem spektakularnego sukcesu, dzięki któremu TVP wciąż chwalić się może ogromnymi wynikami oglądalności. Produkcja rzeczywiście gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków, jednak ostatni sezon pełen jest kontrowersji i skandali.

Pierwsze głosy oburzenia wywołała Jessica – jedna z uczestniczek, która szokowała telewidzów ubiorem oraz wypowiedziami, które szybko zaczęli cytować internauci. Okrzyknięto ją gwiazdą tej serii, lecz w ostatnich odcinkach to nie na niej skupiła się uwaga fanów produkcji. Największe kontrowersje na sam koniec sezonu wzbudziła relacja rolnika Łukasza z dwiema kandydatkami – Agatą oraz Pauliną, a teraz pojawiły się głosy, że na planie produkcji doszło do wielkiego przekrętu.

Wielki przekręt w „Rolnik szuka żony”

Łukasz będący jednym z tytułowych rolników od samego początku wzbudza ogromne kontrowersje swoim zachowaniem. Najpierw głośno było o jego zalotach do Pauliny, podczas gdy wyjątkowo spoufalał się z jej rywalką, Agatą, a później o otwartym faworyzowaniu tej drugiej i nabijaniu się prosto w oczy z jej rywalki.

Ostatni odcinek piątego sezonu przelał jednak czarę goryczy – rolnik wybrał Agatę, po czym profil programu zalała fala bardzo krytycznych komentarzy internautów, których zdaniem doszło do paskudnego przekrętu, na którego skutek Paulina musiała opuścić program. Zdaniem fanów Łukasz już przed zgłoszeniem się do „Rolnik szuka żony” znał się z Agatą, byli bardzo blisko, pojawiły się nawet sugestie, że para była zaręczona.

Internauci ostro krytykują

Niedawno pojawiła się informacja, że mężczyzna ma dwoje dzieci (każde z inną kobietą), miał być również po rozwodzie. Po zabawie uczuciami Pauliny i ostatecznym wybraniu Agaty widzowie okazali swoją wściekłość na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażki

– Pewnie niektórzy już się tego domyślają, ale powiem bo szlag trafia… Ci dwoje to para od co najmniej roku. Znali się już przed programem. Ich znajomi i rodzina mogą to potwierdzić – pisze internautka.

– Oni już przed programem się znali i zdążyli się zaręczyć… Ale po co taką szopkę odwalają, to chyba dla show… – dodaje kolejna osoba.

– Oczywiście, że się znali, są już zaręczeni, a w internetach aż huczy – podsumowuje fanka.

Czy rzeczywiście doszło do skandalicznego przekrętu, a Telewizja Polska oszukała swoich fanów? Oficjalnie nikt sprawy nie potwierdził, jednak zdaje się, że telewidzowie są już pewni.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Obrzydliwy atak na Cezarego Pazurę. „Potrącił kobietę, zmarła na miejscu!”
  2. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  3. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  4. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  5. Gessler ucieka z Polski? Restauratorka ma poważne plany

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.