Uczestniczka Rolnik szuka żony podstawiona przez TVP? Internauci węszą oszustwo!

Uczestniczka Rolnik szuka żony podstawiona przez TVP? Internauci węszą oszustwo!

Rolnik szuka żony jest jedną z najpopularniejszych produkcji TVP, którą przez ostatnie cztery lata widzowie absolutnie pokochali. Właśnie rozpoczęła się emisja piątej już edycji programu, a fani już wietrzą skandal. Gwiazda najnowszej serii może być podstawiona przez TVP. 

Rolnik szuka żony od kilku lat jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji Telewizji Polskiej. Zmagania kobiet o miłość samotnych rolników okazała się absolutnym hitem, a odcinki gromadzą przed telewizorami miliony widzów. W każdym sezonie fani znajdują sobie swojego ulubieńca, którego losy śledzą ze szczególnym zaangażowaniem i tylko czekają, aż pojawi się na ekranie. Zapowiadało się, że gwiazdą właśnie rozpoczynającego się, piątego sezonu będzie Jessica, jednak zwietrzono spisek. Padły oskarżenia, że kobieta jest podstawiona przez TVP.

Jessica z Rolnik szuka żony

Początkiem kwietnia rozpoczęła się emisja kolejnej, piątek już, edycji Rolnik szuka żony i od razu TVP1 ogłosiło sukces - pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory ponad 3 miliony widzów. Największą popularnością jak do tej pory cieszy się Jessica - 24-latka przyciąga uwagę swoim ekstrawaganckim wyglądem oraz wypowiedziami, które bardzo często są niezwykle nieskładne i bezsensowne. Kobieta przyciąga uwagę widzów, choć nie do końca w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Określana jest wręcz mianem "zaginionej siostry Godlewskiej", co z pewnością ma bardzo negatywny wydźwięk. Wszystko jednak za sprawą jej obcisłych sukienek, głębokich dekoltów oraz wyraźnego makijażu, które widzom nie do końca kojarzą się ze scenerią programu.

Jessica jest podstawiona przez TVP?

Poprzednie edycje Rolnik szuka żony pokazują, że w każdej serii wyłaniana jest jedna gwiazda - osoba, która cieszy się największą popularnością, często również nie kończy swojej kariery medialnej wraz z zakończeniem emisji programu TVP. Zapowiadało się, że taką osobą w piątym sezonie będzie Jessica, jednak pojawiły się wobec niej bardzo poważne oskarżenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od samego początku wśród internautów pojawiały się przypuszczenia, że Jessica może wcale nie szukać męża. Najpierw przypuszczano, że kobieta chce jedynie się na programie wybić i zdobyć sławę w swojej karierze modelki, teraz jednak widzowie przekonani są o innych powodach obecności kobiety w programie. - A ja założę się, że to ustawka TVP. Żadna mu się nie podoba, ale ma kontynuować tę farsę dla oglądalności. Ludzie właśnie dla Jessiki będą to oglądać - twierdzi jeden z widzów. - Nie rozumiecie, że TVP robi to pod publikę? Ostatni sezon to była klapa, więc musieli dać coś pod publiczkę, żeby zwiększyć oglądalność... - dodaje drugi. - Coś mi się wydaje, że Jessica jest podstawiona i pchana przez realizatorów. Krzysztof nie ma tu nic do gadania - podsumowuje udział kobiety kolejny fan.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Masz Facebooka? Z łatwością znajdziesz drugą połówkę, to będzie rewolucja
  2. Zatonął prom. Nie żyją 44 osoby, ta liczba może wzrosnąć trzykrotnie
  3. Kasia Cichopek na intymnych zdjęciach z mężem! Internet oszalał
Następny artykuł