Rolnik szuka żony odejdzie w niepamięć. Marta Manowska wyjawiła wszystko!

Rolnik szuka żony odejdzie w niepamięć. Marta Manowska wyjawiła wszystko! Źródło: Fot. TVP

Rolnik szuka żony to program, który pokochały miliony Polaków. Jak każda produkcja, "Rolnik" miał swoją prowadzącą, która wprowadzała do niego niezwykłą energię oraz atmosferę zaufania. Niestety, wszystko ma swój kres. Kobieta zdecydowała pożegnać się z wiejskim klimatami i sprawdzić się w nowym, innowacyjnym projekcie.

Rolnik szuka żony przez kilka lat dostarczał nie tylko rozgrywki, ale i wielkich emocji. Sprawująca nad nim pieczę Marta Manowska zdecydowała się na zmianę programu, co z całą pewnością przełoży się na oglądalność "Rolnika". Na otarcie łez, prowadząca podzieliła się kulisami "Sanatorium miłości", przy którym teraz pracuje.

Rolnik szuka żony to dla niej przeszłość. Nadszedł czas na nowe wyzwania

Nikt nie lubi stać w miejscu, Marta Manowska również. "Rolnik szuka żony" to już dla niej przeszłość, która wyparta została przez nowy program. Jak zdradza sama prowadząca, nie zabraknie w nim rozmów, wzruszeń i tańców. Chociaż formuła "Sanatorium miłości" jest nieco zaskakująca, to Marta podchodzi do niej z ogromnym entuzjazmem. - Razem z dwunastoma uczestnikami spędzimy kilka tygodni w sanatorium Równica w Ustroniu. Starsze osoby odwiedzają sanatoria, nie tylko po to, by podreperować zdrowie, ale i by nie być samotnym, by znaleźć towarzystwo drugiego człowieka. Bardzo byśmy chcieli, by w tym czasie nasi pensjonariusze mogli odpocząć i skorzystać z różnych zabiegów. A co więcej, by przeżyli przygodę. Spróbowali tego, na co do tej pory nie mieli czasu lub odwagi, albo tego, o czym od dawna marzyli. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Będzie bingo, będą zabawy taneczne. A przy okazji - zdradziła Marta ManowskaDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Manowska o misji nowego programu

Była prowadząca "Rolnik szuka żony" postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i zdradzić widzom Telewizji Polskiej co ich czeka. Okazuje się, że program ma nie tylko dać rozrywkę telewidzom, ale przede wszystkim pomóc ludziom biorącym w nim udział. - Chcemy udowodnić, że w każdym wieku można czerpać radość z życia, że życie nie kończy się na emeryturze. Uwielbiam starszych ludzi. Ich mądrość wynikającą ze zdobytego z biegiem lat doświadczenia. I elegancję, którą w sobie mają, a której mi teraz trochę brakuje u młodszych. Seniorzy mają też w sobie radość, bo już nic nie muszą, ale dużo mogą. Cieszę, że będę mogła im towarzyszyć. 1. odcinek "Sanatorium miłości" ma się pojawić w Jedynce w styczniu - dużo rozmów - oznajmiła była prowadząca "Rolnik szuka żony".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Zarobki gwiazdy zwalają z nóg
  3. Magda już nigdy więcej nie przyjmie księdza po kolędzie. Powód przyprawia o CIARKI!
  4. Możesz zaoszczędzić ogromne pieniądze! Musisz się jednak pospieszyć, zostało już tylko 5 dni
  5. Rudi Schuberth żali się na swoją emeryturę. Ta kwota to ŻART!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News