Prowadząca Rolnik szuka żony zmieniła imię? Nie zgadniecie, jak teraz do niej mówią
Bartłomiej Chudy - 17 Stycznia 2019

Prowadząca Rolnik szuka żony zmieniła imię? Nie zgadniecie, jak teraz do niej mówią

"Rolnik szuka żony" przyniósł sławę nie tylko swatanym na wizji uczestnikom. Popularność zdobyła też prowadząca popularnego show, Marta Manowska. W programie, który ukaże się na wiosnę tego roku "Sanatorium miłości" zyskała od uczestników... nowe imię.

"Rolnik szuka żony" był jednym z popularniejszych programów w Telewizji Polskiej. Doczekał się pięciu edycji. Konwencja show z dobieraniem się par w wiejskiej rzeczywistości zyskała uznanie telewidzów. Niestety, w najbliższym roku "Rolnik" ustąpi pola podobnej, ale innej konwencji show.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" gwiazdą nowego show. Uczestnicy zmienili jej imię

Nie zmieni się jednak prowadząca. Marta Manowska zyskała na "Rolniku" popularność, ale i specyficzny przydomek. Została okrzykniętą "pierwszą swatką telewizji". - Nie chcę się silić na jakąkolwiek zmianę. Jestem zachwycona tym przydomkiem - powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu". W tym roku Manowska poprowadzi nowe show "Sanatorium miłości". TVP postanowiło zmodyfikować konwencję i uruchomić produkcję skierowaną w kierunku rosnącej z roku na rok grupy polskich seniorów. Pierwsza edycja została już nakręcona, a widzowie będą mogli zobaczyć odcinki "Sanatorium miłości" już na wiosnę. Manowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. - Jest bohater szalony i empatyczny. To jest program o pokoleniu 60 plus - doświadczonym, eleganckim, ale też dowcipnym, elastycznym. Oni każdego dnia cieszą się z tego co ich spotka - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Marta Manowska. Zaznaczyła, że pokolenie 60 plus, w związku ze starzeniem się społeczeństwa, rośnie w siłę. Telewizje nie poświęcają jednak tej części odbiorców odpowiednio wiele miejsca. "Sanatorium" ma być odpowiedzią na wspomniany brak.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Czterej pancerni i piesCzterej pancerni i pies: Gwiazda serialu przeżyła straszny wypadek. Cudem uniknęła śmierciCzytaj dalej
- To ludzie po stratach, śmierciach najbliższych im osób, wypadkach, chorobach. Wszyscy znaleźli swoje sposoby na powrót do życia - powiedziała Manowska. Wspomniała też o bardzo interesującej rzeczy. Na potrzeby programu uczestnicy... zmienili jej imię. Wiosną przekonamy się, że do Marty mówią "Martynka" - Tak, przechrzcili mnie. Mam na trzecie imię Martyna. Cezary (jeden z uczestników) rzucił i zostałam Martynką. Na razie to jest w programie. Może tak zostanie? - zastanawia się Manowska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda "Koła Fortuny" BEZ STANIKA. Pokazała prowokujące zdjęcie
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” wydała oświadczenie. Jej stanowisko nie pozostawia wątpliwości
  4. Odrzuciła go na oczach całej Polski! Upokorzony uczestnik „Rolnik szuka żony” znalazł nową miłość
  5. Prowadząca „Rolnik szuka żony” pokazała się bez makijażu. Poruszenie w sieci
TVP wpadkiTVP przegięła po raz kolejny! Skandaliczne materiały zniesmaczyły wszystkichCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News