Mama Jessiki z
Anna Maria Guziewska - 26 Grudnia 2018

Mama Jessiki z "Rolnik szuka żony" robi karierę w mediach. Nie uwierzycie jak wygląda

"Rolnik szuka żony" miał być dla kilku bohaterów szansą na znalezienie drugiej połowy. Kandydatki, które wystąpiły w programie, również znalazły się na celowniku mediów. Za sprawą hitu TVP swoją karierę w mediach rozpoczęła najbardziej osobliwa uczestniczka - Jessica. Teraz na wizji pojawiła się również jej mama. Nie uwierzycie, jak wygląda.

"Rolnik szuka żony" w ostatniej edycji zszokował wielu. Chodziło o nietypowe wybory oraz burze w sieci, które po każdym odcinku musieli hamować producenci. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci była Jessica, która natychmiast zdobyła serca widzów i podbiła Internet. Teraz w jej ślady idzie mama kobiety. Jej wygląd jest naprawdę zadziwiający.

Jak wygląda mama Jessiki z "Rolnik szuka żony"? Internauci w szoku

Jessica do studio przywiozła bigos. Skromna, ale odważna dziewczyna zapisała się w sercach wielu. Niestety nie udało jej się znaleźć miłości, ale jak przyznaje - nie poddaje się. W bożonarodzeniowym odcinku postanowiła ujawnić kulisy swojego aktualnego życia i pokazała swoją mamę. - Bardziej stałam się rozpoznawalna. Nie żałuję, w ogóle, że wystąpiłam i nie zmieniłabym niczego - przyznała w rozmowie z Martą Manowską osobliwa uczestniczka. Niespodzianką od producentów TVP było przygotowanie materiału, który miał pokazać kulisy życia pięknej Jess. Zapytani, co myślą o niej sąsiedzi i rodzina - otwarcie przyznali, że kobieta jest dla nich wyjątkowa. Okazuje się, że dzięki jej udziałowi w "Rolnik szuka żony" jej rodzinne miasto - Leszno - stało się z dnia na dzień niezwykle popularne.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
- Ona nie może jeszcze w to uwierzyć, że za nią tak ludzie latają i jej autografy chcą. Ona popularna się już zrobiła - powiedziała Klaudia, mama dziewczyny. Później kobieta dodała, że jej córka się wyróżnia i jest "inna" na tle kobiet. W materiale wypowiedział się także partner mamy Jessiki, Eugeniusz. - Bardzo fajna, sympatyczna dziewczyna. Otwarta, szczera taka. No nigdy nie udawała, to na pewno - chwalił dziewczynę partner mamy. Uwagę gości zebranych w studio i internautów zwrócił uwagę wygląd mamy Jessiki. Okazuje się, że pani Klaudia wygląda niemal jak kopia swojej córki! Nie brakuje komplementów i ciepłych słów. W materiale mama życzyła córce powodzenia w poszukiwaniu miłości. Jednak Jessica chciałaby teraz zająć się głównie swoją karierą.Rolnik szuka żony Facebook/Rolnik szuka żonyZOBACZ TAKŻE:
  1. TVP pobiło Godlewskie! Kosmiczna żenada, ze wstydu usunęli wszystko
  2. Gargantuiczny skandal! TVP atakuje muzeum Auschwitz
  3. Była wielką gwiazdą TVP, teraz z trudem ją rozpoznacie
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News