Rolnik szuka żony jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów Telewizji Polskiej. Nowy sezon show wywołuje jednak wśród fanów szczególne emocje. Wściekli internauci już dziś stanowczo krytykują uczestnika, który miał bardzo nieelegancko potraktować zabiegającą o jego względy kobietę. To jednak nie koniec kontrowersji wokół postaci Łukasza.

Rolnik szuka żony niezmiennie przyciąga przed telewizory tysiące widzów, którzy z ogromną niecierpliwością oczekują kolejnych odcinków show. Publiczność obserwuje losy uczestników, którzy starają się w programie odnaleźć długo poszukiwaną miłość. Zadanie to często okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż mogłoby się fanom wydawać.

Rolnik szuka żony: Czym Łukasz rozwścieczył publiczność programu?

Widzowie byli niezwykle oburzeni, kiedy rolnik Łukasz zdecydował się odrzucić zabiegającą o jego względy Paulinę. Kobiecie ewidentnie zależało na uczestniku, który ostatecznie wybrał jednak jej konkurentkę, Agatę. Do pożegnania pary doszło w bardzo przykrych, nieoczywistych okolicznościach.

– I po co to wszystko było? Te wszystkie zapewnienia, marzenia… Jesteś największym hipokrytą, jakiego w życiu spotkałam – powiedziała niezwykle zasmucona Paulina, słysząc gorzkie słowa Łukasza na swój temat.

– Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Widzisz, jak się zmieniły twoje uczucia? Czy ja potrzebuję takiej kobiety, która tak reaguje? Czy myślisz, że było mi fajnie to powiedzieć? To co mi w tej chwili pokazałaś, to niestety… – stwierdził za to mężczyzna, czym sprowokował wiele negatywnych komentarzy internautów, którzy trzymali kciuki za Paulinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Top Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!

Afera wewnątrz Rolnik szuka żony! Uczestniczka programu jest w ciąży?

Co ciekawe, publiczność wpadła w jeszcze większą wściekłość, kiedy do mediów wyciekły zaskakujące informacje na temat ogromnej zażyłości Łukasza i Agaty. Jeden z internautów ujawnił, że para miała poznać się na długi czas przed rozpoczęciem programu, przez co inne uczestniczki nie dostały równych szans w starciu o serce rolnika.

Poza tym niektórzy fani programu donoszą, że Agata miała w czasie trwania zdjęć do programu zajść w ciążę z Łukaszem, o czym oczywiście nie poinformowano w programie. Jeżeli wieści te rzeczywiście by się potwierdziły, mężczyzna zapewne musiałby się zmierzyć z jeszcze większą krytyką niż do tej pory. Przypomnijmy, że po ostatnim wysypie gorzkich słów pod adresem rolnika na fanpage’u show na Facebooku, zainterweniować musieli administratorzy strony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Górniak przeżywa tragiczne chwile! Jej mama właśnie trafiła do szpitala
  2. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  3. Legendarna gwiazda TVP zagrała najodważniejsze sceny w historii! Jesteśmy w szoku
  4. Te zwierzęta zabijają najwięcej ludzi. Nie uwierzysz, kto jest na 1. miejscu rankingu
  5. Spadniecie z foteli! Czołowy aktor Harry’ego Pottera po latach wgląda jak… Michał Wiśniewski

Czy oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Loading ... Loading ...

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]