Bez nazwy-1
screen/youtube/ Rolnik szuka żony
Patryk Korzec - 28 Listopada 2018

Wszystkim to umknęło! Widzowie Rolnik szuka żony odkryli coś szokującego

"Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Na wizji wciąż dochodzi do kolejnych szokujących sytuacji, w które aż ciężko jest uwierzyć widzom, teraz jednak przekroczono wszelkie granice. Internauci odkryli wstrząsający fakt, który Telewizja Polska starała się przed wszystkimi ukryć. 

"Rolnik szuka żony" emitowany jest na antenie TVP już od ponad czterech lat, lecz to właśnie dobiegającą końca, piątą edycję uznaje się za najbardziej kontrowersyjną i pełną niezwykłych zwrotów akcji. Każda seria niesie ze sobą gwiazdy i kultowe postaci, którym nawet po zakończeniu emisji udaje się na stałe zagościć w polskim show-biznesie, jednak to, co dzieje się obecnie na ekranach przechodzi ludzkie pojęcie. Fani krytykują produkcję już od kilku tygodni i wytykają jej wszystkie możliwe błędy, a teraz widzowie zauważyli na planie produkcji coś skandalicznego, co potwierdza jedno, wielkie oszustwo.

Wielkie oszustwo na planie "Rolnik szuka żony"?

Od dawna mówi się, że produkcja TVP oszukuje swoich widzów. Budzący od samego początku kontrowersje rolnik Łukasz podejrzewany był o wcześniejszą znajomość z jedną z kandydatek, Agatą. Para bardzo szybko się do siebie zbliżyła i zaczęła mówić o zakochaniu, mimo że oficjalnie znali się dopiero od kilku dni. Ostatecznie Agata oczywiście wygrała i związała się z rolnikiem, lecz widzowie są przekonani, że para znała się już długo przed programem. Pojawiły się nawet plotki, że są zaręczeni, tylko na potrzeby produkcji kobieta zdjęła pierścionek. Niedawno również głośno było o tym, że kobieta jest w ciąży. Dowodem potwierdzającym tę tezę ma być sytuacja z ostatniego odcinka, w którym para zasiadła do kolacji zaręczynowej. Wszyscy popijali szampana, tymczasem kobieta jedynie zamoczyła kilkakrotnie usta, a ze szklanki nic nie ubyło.

Fani są oburzeni i nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli

Natychmiast po emisji tego odcinka w internecie pojawiły się dziesiątki komentarzy głośno krytykujących zarówno twórców programu, TVP, jak i samych uczestników. Zarzucano im oszustwo, kłamstwa przed kamerami oraz słabą grę aktorką, przez którą wszystko wyszło na jaw.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomnąCzytaj dalej
- Żeby oni chociaż zdolni byli i potrafili ukryć ten związek, ale nie. Afiszowali się od pierwszego odcinka, idioci - ostro krytykuje internauta. - Telewizja Polska już wgl nie zwraca uwagi na widzów, tylko kłamie im prosto w oczy. Nawet nie próbują udawać, PiSowscy kłamcy, WSZYSCY! - oburza się kolejny. - Ja nie wierzę, jak można tak bardzo mieć w nosie twojego widza. Za coś im wszystkim płacimy, pobierają abonament, a nawet nie chce im się porządnie przygotować jednego programu - podsumowuje fanka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gorący romans poza planem Ślubu od pierwszego wejrzenia rozpala internautów! Szok
  2. Lincz na gwiazdora Top Model. „Miało być śmiesznie, wyszło żałośnie”
  3. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. TVN zrobi dla Edyty Górniak WSZYSTKO! Szokująca decyzja stacji
rolnik_szuka_zony"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News