Jessica z
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

Jessica z "Rolnika" pokazała swoją mamę! Opadną wam szczęki

"Rolnik szuka żony" nie zawsze przynosi upragnioną miłość. Program kryje w sobie w sobie jednak pewną nagrodę pocieszenia - popularność. Chociaż nie każda uczestniczka znalazła w nim męża i szczęście aż do grobowej deski, to niektóre z nich potrafiły mądrze wykorzystać swoje 5 minut sławy. Jedną z takich osób jest barwna Jessica.

Rolnik szuka żony sprawił, że życie niektórych osób zmieniło się bezpowrotnie. Część z bohaterów znalazła w programie drugą połówkę, dzięki czemu wzięła ślub i doczekała się dzieci. Chociaż nie każdy miał aż tyle szczęścia, to inni i tak cieszą się, że mogli wziąć udział w tym zaskakującym projekcie TVP. Do grona tych osób należy Jessica, która dziś zapraszana jest do programów śniadaniowych.

Jessica pokazała swoją mamę. Wyglądają jak klony!

Jessica została zaproszona do programu Pytanie na śniadanie, gdzie gościła razem ze swoją mamą. Obecność drugiej pani sprawiła, że telewidzowie zamiast skupić się na treści wywiadu, skupili się na wyglądzie obu pań - są niemalże identyczne! Obie mają długie, czarne włosy, bardzo duże usta oraz wyraźnie zarysowane brwi i oczy. Dodatkowo, aby podkreślić swoje podobieństwo, kobiety założyły sukienki o tym samym kroju. Różnił je wyłącznie kolor - Jess wybrała czerwoną, a jej mama pomarańczową. Internauci od razu spostrzegli, mama Jessiki nie mogłaby się jej wyprzeć. - One wyglądają jak dwie krople wody! Tutaj zupełnie nie byłyby potrzebne żadne testy DNA - napisał jeden z fanów Jessicy. - Teraz widać, z kogo Jessica wzięła przykład. Ten, jak widać, idzie z góry - stwierdził ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Rolnik szuka żony nie przyniósł jej miłości, ale przyniósł sławę

Jak przyznała sama Jessica, udział w programie przyniósł jej rozpoznawalność, a wraz z nią całe morze krytyki. Chociaż momentami bywało ciężko, kobieta zupełnie nie przejmowała się nieprzyjemnymi słowami. Wzięła je za coś naturalnego. - Była mocna krytyka, ale każdy musi tego hejtu trochę mieć. Mi to nie przeszkadzało, że miałam ten hejt. Pokazałam jaka jestem. Taka byłam i taka jestem, nic nie udawałam i bardzo się cieszę, że widzowie mnie pokochali taką. Ja to wszystko czytałam, widziałam co oni piszą o mnie, ale jakoś się tym nie przejmowałam. Przyjęłam to do siebie - szczerze wyznała Jess. Chociaż w jej życiu zmieniło się wiele, to niektóre rzeczy wciąż pozostają takie same. Należą do nich między innymi nałogi Jess. - Ja palę i będę paliła, bo palę - oświadczyła kobieta. Poniżej przedstawiamy mamę Jessiki.Obrazy PikioZOBACZ TAKŻE:
  1. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
  2. Będziecie zbierać szczęki z ziemi! Największa tajemnica Sławomira ujawniona
  3. Wielokrotnie gwałcili ją za 20 zł. Niewyobrażalny koszmar w dużym polskim mieście
  4. Tomasz Mackiewicz: Dzieci himalaisty przeżyły koszmar po jego śmierci
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News