Kontrowersyjna Jessica z Rolnika podda się operacji. Nie uwierzycie, jakiej

Kontrowersyjna Jessica z Rolnika podda się operacji. Nie uwierzycie, jakiej Źródło: fot.youtube.com/tvp

Program Rolnik szuka żony sprawił, że kontrowersyjna Jessica Miemiec stała się jedną z gwiazd rodzimego show-biznesu. Celebrytka, pomimo tego, że nie znalazła miłości w programie, próbuje zaistnieć w świecie gwiazd. Ostatnio zdradziła w mediach, że planuje poddać się operacji.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z największych hitów Telewizji Publicznej. Program, który przedstawia podboje miłosne mieszkańców polskich wsi, jest chętnie oglądany od wielu lat przez tysiące telewidzów, którzy złaknieni są coraz to większych emocji związanych z show. Jedna z gwiazd ostatniej edycji - Jessica Miemiec - postanowiła zaskoczyć swoich fanów informacją dotyczącą swojej operacji.

Rolnik szuka żony. Gwiazda serii na operacyjnym stole

Jessica Miemiec, która stała się jedną z ikonicznych postaci ostatniego wydania show Telewizji Publicznej, zasłynęła kontrowersyjnymi komentarzami i niejednoznacznym zachowaniem, które uniemożliwiło znalezienie jej upragnionego ukochanego. Werdykt, który usunął ją z programu, zagrał jej na ambicji i teraz uczestniczka planuje na nowo zaistnieć w polskiej przestrzeni medialnej. W wywiadzie przeprowadzonym przez Super Express wyznała, że zamierza skupić się na karierze kosmetyczki i ma w planach otworzenie własnego salonu urody. Budząca wielkie emocje wśród widzów celebrytka wyznała także, co jest sekretem jej urody. Okazuje się, że charakterystyczne, duże usta gwiazdy są wynikami medycyny estetycznej i kwasu hialuronowego. - Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam - wyznała Jessica Miemiec w rozmowie z se.pl. Oprócz tego, że Miemiec regularnie korzysta z zabiegów upiększających, to na tym jej przygoda z operacyjnym poprawianiu sobie urody wcale nie zamierza się skończyć. Wręcz przeciwnie, celebrytka zamierza teraz poddać się operacji, która raz na zawsze zmieni jej wygląd.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co takiego zamierza zmienić w sobie gwiazda TVP?

Dziennikarzom Super Expressu udało się dotrzeć do informacji, jakoby Miemiec zdecydowała się na zabieg powiększenia piersi, który miałby jej pomóc w odnalezieniu upragnionego przez nią męża. Co prawda kobiecie brakuje jeszcze środków, ale w momencie zgromadzenia odpowiedniej kwoty podda się zabiegowi. - Gdybym miała pieniądze, to powiększyłabym biust. A to jakieś 10 tysięcy, więc muszę poczekać - żali się Jessica. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją
  2. Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę
  3. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Nowe szczegóły tragicznej śmierci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News