Największa gwiazda "Rolnik szuka żony" będzie miała operację?! Brakuje jej pieniędzy na zabieg

Największa gwiazda "Rolnik szuka żony" będzie miała operację?! Brakuje jej pieniędzy na zabieg

"Rolnik szuka żony" to produkcja TVP, która podbiła serca milionów fanów. Regularnie przed telewizorami mogliśmy zobaczyć osoby poszukujące miłości i pokazujące to całemu światu. Niektóre z nich stały się prawdziwymi gwiazdami. Jedna zapowiada poważną operację, ale brakuje jej pieniędzy na zabieg.

"Rolnik szuka żony" jest jednym z programów, które cieszą się największą oglądalnością. Miłosne rozterki gwiazd programu to było coś, co widzowie chcieli oglądać. W takich programach zawsze są momenty dobre jak i złe, a ludzie, którzy tam występują, za każdym razem stają się gwiazdami.

Rolnik szuka żony - Jessica to najbardziej znana uczestniczka programu

Jedna z nich najbardziej wyróżniających się osób w programie, zwana Jessicą, to swoista diwa. Jej ubrania oraz wygląd przyciągały wzrok wielu mężczyzn oraz fanów. W produkcji TVP była kandydatką dla Krzysztofa, który poszukiwał tej jedynej w programie. Kobieta ma 24 lata i uczy się we Wrocławiu. Jej pasją jest taniec oraz kosmetyki. Charakterystyczną cechą dla Jessici z "Rolnik szuka żony" jest to, że nosi kruczoczarne włosy, wyzywające ubrania i bardzo mocny makijaż. Niektórzy bardzo się dziwią, iż przeszła ona do kolejnego etapu. Podejrzewano nawet, że jest podstawiona przez TVP, aby podbić oglądalność.

Jessica pragnie zmienić swój wygląd

O kobicie głośno jest nawet po programie. Ostatnio mówiła, w jaki sposób powinno powiększać się usta. Według niej najlepiej robić to, co dwa tygodnie: - Najlepiej co dwa tygodnie powtarzać zabieg, a w ostateczności co miesiąc. Nakłuwa się usta igłą w kilku albo kilkunastu miejscach i gotowe. Oczywiście podczas znieczulenia, choć przyznam się, że raz zrobiłam to na żywca. Bolało, ale wytrzymałam - mówiła kobieta dla "SE".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak widać, gwiazda programu "Rolnik szuka żony" jest gotowa do poświęceń, aby wyglądać pięknie. Ale to nie jedyne, co planuje. Plotki donoszą, że kobieta chcę sobie zrobić operację plastyczną piersi, aby je powiększyć. Jest jednak jedna rzecz, która stoi na przeszkodzie: - Gdybym miała pieniądze, to powiększyłabym biust. A to jakieś 10 tysięcy, więc muszę poczekać - z przykrością żali się kobieta. Czy wtedy będzie w 100% zadowolona ze swojego wyglądu? Tego nie wiadomo, jednakże na pewno zroby wszystko, aby jeszcze nie raz zabłysnąć w mediach, a duży biust tylko jej w tym pomoże. Bez pieniędzy nie uda jej się osiągnąć tego marzenia, być może zorganizuje zbiórkę pieniędzy na operację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowe fakty ws. śmierci i życia Michaela Jacksona. Zszokują nawet najwierniejszych fanów
  2. Fani Martyniuka nie mogą w to uwierzyć! W disco polo nic lepszego już nie zobaczycie
  3. Edyta Górniak miażdżąco odpowiedziała Dodzie. Nigdy dotąd nie padły takie słowa
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News