Widzowie Rolnik Szuka Żony nie potrafią uwierzyć. Czegoś takiego nie zapomną na długo

Widzowie Rolnik Szuka Żony nie potrafią uwierzyć. Czegoś takiego nie zapomną na długo

"Rolnik szuka żony" to jedna z czołowych produkcji Telewizji Polskiej, która od pierwszych odcinków wzbudza ogromne emocje. Życie uczestników produkcji obserwują miliony Polaków, nawet po zakończeniu emisji, a teraz stało się coś niewiarygodnego. Widzowie z pewnością jeszcze długo nie będą mogli o tym zapomnieć. 

"Rolnik szuka żony" jeszcze przed oficjalną premierą zmierzyć się musiał z ogromną falą krytyki. Wiele osób twierdziło, że taka formuła z założenia utrwala stereotypy dotyczące relacji damsko-męskich oraz osób mieszkających na wsi, już pierwszy odcinek jednak zmienił wszystko i rozwiał wszelkie wątpliwości. Program TVP bardzo szybko przekonał do siebie Polaków i udowodnił krytykom, że wcale nie uderza w podstawowe wartości, a jedynie zapewnia doskonałą rozrywkę. Uczestnicy z czasem zostali swoistymi celebrytami, a miliony fanów obserwują ich życie nawet po zakończeniu emisji kolejnych serii. Teraz jedna z czołowych gwiazd "Rolnik szuka żony" pokazała na Instagramie coś, w co fani nie mogą uwierzyć i z pewnością zapamiętają to na bardzo długo.

Wielka metamorfoza uczestniczki serialu "Rolnik szuka żony"

W ostatnich dniach na Instagramie zapanowała moda na udostępnianie swoich zdjęć sprzed 10 lat i porównywanie ich do chwili obecnej. Udział w zabawie wzięło już wielu celebrytów i artystów, a dołączyć do nich postanowiła Paulina, która ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jak sama przyznaje, od wielu lat interesuje się już kulturystyką, a opublikowane zdjęcie doskonale to pokazuje. Trzeba przyznać, że godziny spędzone na siłowni oraz ostra dieta przyniosły niesamowite efekty, w które nie potrafili uwierzyć jej fani. Kobieta wygląda naprawdę niesamowicie, a jej perfekcyjna sylwetka robi wrażenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli

Niektóre osoby przez 10 lat nie zmieniły się niemalże w ogóle, w przypadku gwiazdy "Rolnik szuka żony" metamorfozę jednak widać gołym okiem. Doskonała forma zachwyciła widzów, którzy z pewnością długo nie zapomną tak wyjątkowego porównania. - Wow niesamowite! Oddałabym wszystko za tak bajeczną sylwetkę. Wyglądasz idealnie! - ekscytuje się fanka. - Wyobrażam sobie, jaki ogrom pracy i poświęcenia stoi za tak perfekcyjną figurą. Podziwiam cię! - dodaje kolejna. - Patrząc na to zdjęcie wierzę, że wszystkie moje treningi i dieta, na której jestem od niedawna, naprawdę przyniosą efekty. Dałaś mi siłę i wiarę, dziękuję! - pisze zachwycona internautka. Rolnik szuka żony pikio.pl Fot. Instagram/gymfreak_gymlover_paula ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Doda nie wytrzymała, to ją dobiło. Ale już niedługo zrobi coś WSPANIAŁEGO
  2. Fanka ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora Polsatu! Śmieje się z niego cała Polska
  3. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Alicja Bachleda-Curuś kolejny raz dała kosza swojemu eks! To musiało boleć
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News