Uczestniczka Rolnik szuka żony tłumaczy się ze swojego zachowania? Fani mają wiele pytań

Uczestniczka Rolnik szuka żony tłumaczy się ze swojego zachowania? Fani mają wiele pytań

"Rolnik szuka żony" wzbudził niemałe kontrowersje poprzez relacje tej dwójki bohaterów. Między Małgorzatą i Janem oficjalnie iskrzyło aż do finału, kiedy to rolnik podziękował swojej kandydatce. Nieoficjalna wersja wydarzeń jest jednak inna.

Piąta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się co prawda trzy miesiące temu, ale do dziś fani analizują relację Jana i Małgorzaty. Na wizji to kobieta starała się o względy rolnika, będąc w opinii telewidzów główną kandydatką na jego żonę.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" tłumaczy swoje zachowanie. Program został ustawiony?

Finał zakończył się niespodziewanym rozstrzygnięciem. Rolnik nie zechciał związać z Małgorzatą dalszej przyszłości. Podziękował jej, ale w mało elegancki sposób, co zirytowało tysiące internautów. Publika zaczęła domniemywać, czy aby "Rolnik" nie był ustawionym programem. Dyskusja w sprawie trwa do dziś. Świadczą o tym wpisy internautów pod ostatnimi zdjęciami uczestniczki na jej profilu na Instagramie. - Dla mnie ten odcinek finałowy był troszkę niezrozumiały. Przed wejściem na kanapę powiedziała Pani, że mieszka z Janem i wiedzie wam się dobrze. Po czym chwilę później on powiedział, że z Małgonią koniec i prosił się kontaktu do Marysi. Nie mam pojęcia jak to interpretować - pisze pod jednym z ostatnich zdjęć uczestniczki "Rolnika" internautka. Fani produkcji dają znów do myślenia. Nie mogą zapomnieć nietypowego rozstrzygnięcia programu. Wywołana do tablicy, główna zainteresowana postanowiła odnieść się do pytań internautek. - Ze mnie to już zeszło. Ja później wyjaśniałam publicznie, że my się dwa miesiące wcześniej rozstaliśmy. Ale Jan chciał mieć najwyraźniej ostatnie słowo - pisze dziś Małgorzata z "Rolnik szuka żony".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie odniosła się jednak do kwestii zamieszkania z rolnikiem i to w czasie trwania programu. To w praktyce przekładało się na całą produkcję, a już na pewno na konkurencję Małgorzaty z innymi kobietami. Dziś sprawa jest już zamknięta, a partnerzy myślami są już poza "Rolnikiem". Jak widać, widzowie dalej mają wobec nich wiele wątpliwości.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prowadząca „Rolnik Szuka Żony” zaskoczyła wiele osób. Padły słowa o agresywnym zachowaniu
  2. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie, które wryło widzów w ziemię. Tego nie spodziewał się nikt
  3. Gdzie mieszka Michał Szpak? Aż ciężko w to uwierzyć
  4. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Dramatyczne sceny aktorki
  5. Dramat uczestniczki „Rolnik szuka żony”. Musiała się wynieść z domu narzeczonego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News