Bez nazwy-1
screen/youtube/ Rolnik szuka żony
Patryk Korzec - 11 Listopada 2018

Ujawniono największy prywatny dramat uczestnika "Rolnika". Prawdziwy koszmar

"Rolnik szuka żony" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Program od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie Polaków, którzy tłumnie gromadzą się przed telewizorami. Wokół formatu wybuchło już wiele skandali, tym razem jednak na jaw wyszły szokujące informacje z życia osobistego jednego z rolników. 

"Rolnik szuka żony" od samego początku pochwalić się może ogromną oglądalnością i szybko rosnącą popularnością, która nie gaśnie wraz z emisją kolejnych sezonów programu. Polacy z zapartym tchem śledzą zmagania uczestniczek o serca samotnych rolników, jednak ostatnia seria określana jest jako szczególnie kontrowersyjna. Pierwsze dyskusje wśród fanów rozpoczęły się wraz z pojawieniem się na ekranach specyficznej Jessici, która swoim zachowaniem, ubiorem oraz wypowiedziami wyjątkowo irytowała telewidzów. Z czasem ci się do niej przekonali i okrzyknęli nawet gwiazdą programu, a uwagę skupili na jednym z rolników. Mężczyzna w przeciągu zaledwie kilku odcinków wywołał niechęć u wszystkich fanów produkcji TVP, a teraz na jaw wyszły szokujące informacje o jego życiu prywatnym, które mogą całkowicie zmienić zdanie widzów o nim.

Dramat bohatera "Rolnik szuka żony"

Łukasz od samego początku wzbudza ogromne kontrowersje i niechęć telewidzów swoim zachowaniem, jednak właśnie wyszło na jaw, że mężczyzna przeżył ogromną tragedię w życiu prywatnym, po której długo nie mógł się pozbierać. Okazuje się, że mężczyzna w wieku zaledwie 8 lat stracił swojego ojca i wychowywany był jedynie przez siostrę oraz mamę, która zdecydowała się przepisać na niego gospodarstwo siedem lat temu. Od tamtego czasu spełnia się jako hodowca bydła i nie może wyobrazić sobie swojego życia inaczej. Śmierć ojca nie była jednak jedyną tragedią w jego życiu. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" ma dwójkę dzieci - 12-letnią Adriannę oraz 8-letniego Antka, a córka niestey mieszka w Niemczech z matką. Jakby tego było mało, małżeństwo mężczyzny zakończyło się już po trzech dniach, gdyż świeża małżonka zdradziła męża.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażkiCzytaj dalej

Kontrowersje wokół Łukasza z "Rolnik szuka żony"

Łukasz zdecydowanie nie przypadł widzom programu do gustu, głównie za sprawą swojej sympatii do jednej z uczestniczek. Wiele osób podejrzewało, że para miała romans już przed programem, pojawiły się nawet głosy, że byli zaręczeni, a kobieta ściągnęła pierścionek jedynie na potrzeby produkcji. Prawdziwy skandal jednak wywołało to, w jaki sposób rolnik traktował konkurentki swojej lubej. Ciągle podkreślał swoją relację z jedną kandydatką i to, jak od pierwszej chwili coś do niej poczuł, a innym prosto w oczy potrafił powiedzieć, że traktuje je jak tanią siłę roboczą. Był też nieczuły na wszelkie próby przekonywania do siebie pozostałych kobiet.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanna Lis nie wytrzymała! „Lata bólu, łez, wyrzeczeń i dramatów”
  2. Gwiazda Polsatu OHYDNIE zaatakowana! Aż wstyd to cytować
  3. SPEKTAKULARNY upadek gwiazdy „M jak Miłość”. Naprawdę to zrobiła
  4. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
  5. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
Gosia Paweł ślub"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News