Zaskakująca decyzja uczestniczki "Rolnik szuka żony". Jej życie nieodwracalnie się zmieni

Zaskakująca decyzja uczestniczki "Rolnik szuka żony". Jej życie nieodwracalnie się zmieni Źródło: Screenshot z youtube.com

Jedna z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" dosłownie rozpętała burzę w sieci. W mediach poinformowała o tym, że podjęła bardzo ważną decyzję. Internauci natychmiast zaczęli komentować tę zmianę. Elżbieta postanowiła całkowicie zmienić swoje życie.

W ostatnim czasie program "Rolnik szuka żony" powoduje masę kontrowersji. Celebryci, którzy zostali wypromowani dzięki uczestnictwu w show obecnie nie narzekają na brak popularności. W końcu życiem niektórych interesują się prawie wszystkie tabloidy. Mogliśmy usłyszeć o Adamie Kraśko, który dzięki diecie dr Ewy Dąbrowskiej zrzucił ponad 30 kilogramów. Również kontrowersyjna Jessica przykuła uwagę widzów, gdy pojawiły się plotki o jej uczestnictwie w nadchodzącym "Tańcu z gwiazdami". O kim teraz mówią media?

Szok! Ona naprawdę chce to zrobić!

Jak donoszą media, Elżbieta Aniszewska wyprowadza się w... Bieszczady. Zamierza tam prowadzić spokojny tryb życia. Zupełnie odmienny od tego, które towarzyszyło jej dotychczas. - Chcę zamieszkać w lesie, hodować zwierzęta, rąbać drewno i żyć zgodnie z rytmem natury. Pracę w zawodzie też tam znajdę, już to sprawdziłam - czytamy w "Rewii". Wszyscy współczuli jej, gdy dowiedziała się od swojego wybranka, że nie jest w jego typie. Choć fani szczerze jej kibicowali to nie ukrywali rozczarowania decyzją rolnika. Elżbieta Aniszewska to jednak twarda kobieta i zupełnie nie załamała się faworyzowaniem innej uczestniczki. Wręcz przeciwnie. Zmotywowało ją to do pracy nad sobą i zwyczajnie popchnęło odważnie do przodu. Udział w programie dodał jej odwagi. Skłoniło ją to między innymi, aby zdobyć się na podjęcie metamorfozy swojego ciała. Zmieniła fryzurę, co wzbudziło niemałe zamieszanie. Teraz kobieta chciałaby zamieszkać w górach! DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Rolnik szuka żony" ma duszę romantyczki

Choć wielu nie spodziewałoby się po Elżbiecie artystycznej duszy, to jednak ta zapewnia, że taką posiada. Sama o sobie mówi również, że prawdziwa z niej romantyczka. - Mam duszę romantyczki, wydałam kilka tomików wierszy i wciąż piszę - zdradza w wywiadzie dla "Rewii". Z pewnością w obliczu tej wypowiedzi nie dziwi fakt, że wybrała Bieszczady jako miejsce swojej przyszłości. W końcu nic tak nie wprawia w refleksje i nie wprawia w nastrój twórczy jak widok pasm górskich w blasku wiosennego słońca. Wolne spacery po zboczach skłaniają ku myślom o miłości, która z pewnością jeszcze pojawi się w życiu gwiazdy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. KOSZMAR! Edyta Górniak została zgwałcona
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważnie chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Izabela Skrybant z Tercetu Egzotycznego ma raka. "Potwornie boli"
  4. Dominika Gwit skrytykowana przez prezenterkę TVN. Nie są to miłe słowa
  5. Gwiazda Polsatu pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. "Jesteśmy trochę przerażeni"

Następny artykuł