Wyszedł na czarny charakter - ma złamane serce. Smutna historia z Rolnik szuka żony
Wiadomości Pikio - 6 Grudnia 2018

Wyszedł na czarny charakter - ma złamane serce. Smutna historia z Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to program który wywołuje w widzach niesamowite emocje. Rolnicze porachunki, kłótnie, łzy i pocałunki – to właśnie telewizyjna rzeczywistość ludzi uprawiających pole. Chociaż finał programu jest już za nami, to zainteresowanie uczestnikami nie maleje. Na jaw wychodzą kolejne, szokujące fakty.

Rolnik szuka żony to emocjonujący program miłosny produkowany na potrzeby TVP. Trudno zachować tam spokój, bowiem gdy w grę wchodzą ludzkie uczucia, rozsądek schodzi na drugi plan. Tak stało się w ostatniej edycji, kiedy to rolnicy pokazali swoje mroczne strony. Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie, jak pokazuje to telewizja.

Rolnik szuka żony po raz kolejny zaskakuje. Jeden z rolników ma złamane serce

Marek Ostrowski to 46-letni rolnik poszukujący prawdziwej miłości. Chociaż został on przedstawiony w roli "czarnego charakteru", to rzeczywistość jest zupełnie inna. Okazuje się, że mężczyzna ma traumę z przeszłości, która uniemożliwia mu zawieranie nowych związków. Jego serce zostało kiedyś złamane, przez co dziś nie potrafi już zaufać ani przełamać się do ponownej bliskości. O ciężkiej sytuacji poinformowały siostry Marka. To właśnie one namówiły go do wzięcia udziału w programie, a także przekonywały, że nadszedł już czas, aby znaleźć miłość. Ich wysiłki poszły jednak na marne. Mężczyzna zamknął się w sobie, a kobiety które przyjechały na jego gospodarstwo poczuły się dotknięte. Mimo ogromnej fali krytyki ze strony internautów, rolnik zawsze może liczyć na wsparcie swojego rodzeństwa. - Rozumiem Marka. To bardzo uczuciowy facet - powiedziała jedna z jego sióstr.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
rolnik_szuka_zony"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programieCzytaj dalej

Nie da się zakochać w jeden tydzień

Jak podkreśla sam Marek, niemożliwym jest, aby pokochać kogoś w zaledwie 7 dni. Mężczyzna tłumaczy, dlaczego nie wyszło mu z żadną z kandydatek. Mimo iż mężczyzna sam mógł wybrać kobiety, to do żadnej z nich nic nie poczuł. - Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. Nie można się zakochać w ciągu tygodnia - wyznał. Zdanie mężczyzny podzielają zaproszone przez niego do programu kobiety. Podkreślają, że nie było między nimi żadnej, choćby najmniejszej chemii. - Nasze rozmowy się nie kleiły. Czuło się, że jesteśmy z innych światów - powiedziała jedna z uczestniczek. Jak widać, nie da się kogoś zmusić do miłości. Mężczyzna sam musi do tego dojrzeć.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  2. To niesamowicie prywatne zdjęcie gwiazdy Polsatu odebrało nam mowę! Co za odwaga
  3. Kaczyńskiego właśnie zamurowało! Nie przewidział tego, jest przerażony
  4. Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Polakom opadły szczęki, co za zmiana!
  5. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomnąCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News