Gwiazda "Rolnik szuka żony" zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie

Gwiazda "Rolnik szuka żony" zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie

"Rolnik szuka żony" wchodzi w decydującą fazę. Popularne show wzbudza w widzach i internautach skrajne emocje. Do tego stopnia, że profil społecznościowy programu na Facebooku znów wypełnił się mocno krytycznymi komentarzami w stronę jednego z rolników i jednej z kandydatek na jego żonę.

"Rolnik szuka żony" stał się w ostatnim odcinku wyzwaniem dla żyjących samotnie na wsi kawalerów. Do tej pory to o ich względy starały się na wizji wybrane wcześniej kandydatki. W ostatnim odcinku role się odwróciły. Rolnicy odwiedzali domy rodzinne kandydatek na swoje żony! Jak wiadomo, wizyty u potencjalnych teściów, zwłaszcza gdy losy par śledzi cała Polska, do łatwych nie należą.

Kulisy braku wizyty. Rolnik szuka żony i kolejne emocje

Okazuje się jednak, że z konwencji wyłamał się jeden rolnik. Jak podaje serwis Plotek.pl z wizyty w domu jednej z kandydatek miał zrezygnować rolnik Łukasz. W sieci zawrzało i - jak widzimy - nie bez podstaw. O Łukaszu i Agacie mówiło się już wcześniej. Mężczyzna podziękował swego czasu jej kontrkandydatce w sposób urągający dobrej kulturze. Szefostwo programu zadecydowało o wyemitowaniu w programie tej ważnej decyzji. Fani nie mieli wątpliwości, że Łukasz dawał jednej z kobiet złudne nadzieje, a ta do końca liczyła, że ma u niego szanse. To wtedy pojawiły się nieoficjalne plotki, że Łukasz i Agata znali się przed programem. W eter poszły jeszcze bardziej wymowne komentarze - niektórzy śmiało pisali, że para jest zaręczona, a nawet spodziewa się dziecka! Oficjalnie nie zostało to potwierdzone, a program, niczym karuzela, kręci się dalej. Niezamknięte spekulacje wracają jednak i po kolejnym odcinku. Tym razem w kontekście odwiedzin rodzin kandydatek przez rolników. Kamery uwieczniały wizyty mężczyzn u potencjalnych teściów, ale nie wszystkich. Zabrakło odwiedzin Łukasza u rodziny Agaty. Ewelina, Dorota i Ola zaprosiły mężczyzn do swoich domów. Odmowa zaproszenia przez Agatę spotkała się z krytyką fanów. Jak pisze Plotek.pl już po zakończeniu nagrań pozostała ona jeszcze przez kilka dni na gospodarce rolnika.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Później jednak zabrała go do Garwolina i pokazała mu swoją miejscowość - czytamy. Odbyło się to już bez kamer telewizyjnych. Komentujący jeszcze bardziej utwierdzają się w przemyśleniach. - Moim zdaniem Łukasz i ta Agata są od dawna razem. Ona zaszła w ciążę, a na ślub hajs by się przydał - pisze wprost jeden z użytkowników Facebooka. - A Agata to bezdomna? Każda zaprosiła partnera, żeby poznał rodzinę i dom, a ta go po kościołach i drogach prowadzała. A może domu zapomniała posprzątać, bo ona taka wygodnicka? - przypomina jeden z komentarzy serwis Plotek.pl.  1. Widzowie Rolnik szuka żony w ciężkim szoku! To nie może się tak zakończyć
  2. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Rolnik szuka żony. Ale przyszła żona nie szuka seksu
Następny artykuł