Rolnik szuka żony
Fot. screenshot TVP
Wiadomości Pikio - 27 Grudnia 2018

Ogromny zawód wokół "Rolnik szuka żony". Fani w rozpaczy, nie mogą uwierzyć

Rolnik szuka żony to jeden z najgorętszych hitów TVP ostatnich lat. Widzowie są zainteresowani dalszymi losami bohaterów do tego stopnia, że stacja zadecydowała o stworzeniu specjalnego, świątecznego odcinka programu. Przybyły do niego pary z kilku poprzednich edycji i opowiadały o tym, jak obecnie wygląda ich życie. Niestety, nie wszystkie z nich miały dobre wieści.

Rolnik szuka żony zszokował wszystkich już niejednokrotnie. Kolejnym zaskoczeniem jest specjalny, świąteczny odcinek, w którym z pozoru zgodne i zakochane w sobie pary opowiadały o swojej teraźniejszej codzienności. Chociaż widzowie nastawiali się na ogromne dawki czułości i deklaracje wspólnych świąt, to musieli pogodzić się z rozczarowaniem. Nie każda z par obchodziła święta we dwójkę.

Gwiazdy Rolnik szuka żony w rozłące na święta

Grzegorz i Dorota to jedna z najbardziej pasujących do siebie i cieszących oko par edycji 2018. Chociaż dwójka ta zadeklarowała uczucie i chęć dalszego trwania z romantycznej relacji, to okazuje się, że ich więź nie jest na tyle mocna, jak mogłoby się wydawać. Dorota powiadomiła wszystkich, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzą z dala od siebie. - Niestety, święta spędzimy osobno - smutno oświadczyła Dorota. Grzegorz najwyraźniej poczuł potrzebę wytłumaczenia się z takiego stanu rzeczy, bowiem od razu wyjaśnił, że to Dorota nie chciała spędzać świąt z jego rodziną. Wyjaśnił jednak, że szanuje jej decyzję, a sylwestra naturalnie spędzą już razem. -Dorota jeszcze te święta chce spędzić z rodziną, ja to jak najbardziej rozumiem. Sylwestra spędzimy razem - oznajmił Grzegorz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Grzegorz ma nadzieję na przyszłe święta razem, a Dorota żyje chwilą

Grzegorz poza deklaracją wspólnego sylwestra wyraził również swoją nadzieję na to, że za rok do wigilijnego stołu zasiądą już razem. - Za rok mam nadzieje, że święta będą wspólne - dodał Grzesiek. Dorota nie wyglądała jednak na zbyt przekonaną, bowiem całość rozmowy podsumowała dość wymijająco. - Żyjemy chwilą - ostrożnie odpowiedziała Dorota. Taki stan rzeczy pozwolił internautom snuć domysły na temat tego, czy para nie przechodzi przypadkiem jakiegoś kryzysu. Zakochani stanowczo temu jednak zaprzeczają, tłumacząc, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pozostaje mieć nadzieję, że przyszłoroczne plany Grzegorza dojdą do skutku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Mama Jessiki z „Rolnik szuka żony” robi karierę w mediach. Nie uwierzycie jak wygląda
  3. Aktorka Pierwszej Miłości cierpi na chorobę, która utrudnia jej życie. To dotyczy wielu z nas
  4. Tym Kate podbiła serce królowej! Prezent świąteczny, którego długo nie zapomni
  5. Służby ostrzegają, jest o krok od zamachu. Dziesiątki uzbrojonych policjantów wyszły na ulice
  6. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News