Prowadząca "Rolnik Szuka Żony" zaskoczyła wiele osób. Padły słowa o agresywnym zachowaniu

Prowadząca "Rolnik Szuka Żony" zaskoczyła wiele osób. Padły słowa o agresywnym zachowaniu Źródło: fot. youtube.com/rolnikszukazony

"Rolnik szuka żony" - program TVP - powoli staje się kopalnią, jeśli chodzi o źródło najnowszych kontrowersji. W ostatnim czasie najgłośniej było o Jessice, która bardzo chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Teraz burzę spowodował kto inny.

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów w Telewizji Polskiej. Jego prowadząca,  czyli Marta Manowska, choć pomaga skutecznie innym odnaleźć miłość swojego życia, póki co pozostaje... bez partnera. Choć przez jakiś czas media głośno mówiły o jej randkach z uczestnikiem trzeciej edycji - wszystko wskazuje na to, że sytuacja nie rozwinęła się. Według mediów póki co jest ona sama.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" chce partnera, który "rzuci talerzem"

W kręgu zainteresowań Manowskiej zdecydowanie są podróże. Oprócz tego dziennikarka chciałaby partnera podobnego do siebie.

- Podobny do mnie! Taki, który, gdy rzucę talerzem w ścianę, nie zacznie zamiatać odłamków, tylko rozbije drugi - czytamy na łamach tygodnika "Dobry tydzień". Szczególnie ceni sobie partnerów, którzy chętnie zgadzają się wspólnie z nią realizować jej pomysły. Nie musi to być wcale łatwe, bo - jak sama przyznaje - czasami mogą być one wyjątkowo szalone. - Chciałabym, by na hasło: "pakujemy się i z dzieciakami do kampera zwiedzamy Europę", reagował entuzjastycznie - opowiada.

Reakcje internautów

Okazało się, że jej szczerość w związku z oczekiwaniami wobec przyszłego partnera wywołała lekką kontrowersję. - Proszę mi zaufać, że partner, który tłucze drugi talerz, potem tłucze co innego... - czytamy sugestię w komentarzach pod artykułem plotek.pl. Z pewnością Marta Manowska w końcu odnajdzie miłość swojego życia, czego jej życzymy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Dowbor otarła się o ŚMIERĆ! Przejmujące wyznanie dziennikarki o PORODZIE
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Biograf rodziny królewskiej komentuje małżeństwo Meghan i Harrego. "Stał się zrzędliwy"
  4. Dziecko bohatera "M jak Miłość" przeżywa dramat. To zbyt trudne rozstanie
  5. Dodzie grożono śmiercią. "Kiedyś na scenę wbiegł facet z maczetą"

 

Następny artykuł