Rolnik szuka żony
Fot. TVP
Wiadomości Pikio - 20 Grudnia 2018

Fani zamarli! Agata z Rolnik szuka żony zdradziła całą prawdę

Rolnik szuka żony potrafi wywołać niemałe kontrowersje, o czym przekonał się każdy fan tej produkcji. Jak się okazuje, bohaterowie programu dają o sobie znać jeszcze długo po odcinku finałowym, a przekazywane przez nich treści mogą być naprawdę szokujące. 

Rolnik szuka żony doczekał się swojego grona wiernych fanów, którzy śledzą każdy krok bohaterów. Dla ludzi tych nie ma znaczenia fakt, iż finał programu odbył się już dawno. Najlepszym źródłem informacji jest dla nich Instagram, na którym potrafią pojawić się naprawdę zaskakujące wieści. Autorem ostatniego takiego wpisu jest Agata. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci tegorocznej edycji "Rolnika".

Rolnik szuka żony wyemitował już ostatni odcinek. Teraz Agata zdecydowała się wyjawić prawdę

Łukasz, Paulina i Agata - te magiczne trio skradło najwięcej uwagi podczas ostatniej edycji programu. Rolnik, jak sam podkreślił, od samego początku zakochany był w jednej kobiecie, a mimo to wdawał się w flirt z innymi. Takie zachowanie bardzo nie spodobało się zarówno widzom jak i internatom, którzy nie szczędzili mężczyźnie przykrych słów. Kontrowersje wokół Łukasza i Agaty nie milkną nawet po zakończeniu programu. Atmosferę tę podkręca sama kobieta, która na swoim Instagramie publikuje przekorne posty o powiększającej się rodzinie. Jak się okazuje, wieść o ciąży była plotką puszczoną przez samą Agatę. Teraz wycofała się ona ze swoich słów, tłumacząc, że chodziło tylko i wyłącznie o święta spędzone z rodziną swojego nowego narzeczonego. - Chodziło o święta z rodziną Łukasza - napisała pod jednym z komentarzy, w których posypały się gratulacje.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Agata ma parcie na szkło? Krytyka ze strony internautów

Obserwatorzy życia Łukasza i Agaty bardzo źle zareagowali na grę słowną Agaty. Ich zdaniem jest to zwykłe śmianie się fanom w twarz, które doprowadzić może do tego, że już niedługo wszyscy się od nich odwrócą. - Paniusia z ogromnym parciem na szkło. Dziewczyno, wybrałaś życie na wsi - wśród krów i kur dziobiących ziarno, przestań sobie wyobrażać nie wiadomo co! Zaraz twoja sława się skończy, może wtedy dotrze do ciebie, że nie jesteś żadną celebrytką. Przejrzyj na oczy kobieto - brzmiał jeden z ostrzejszych komentarzy skierowanych w stronę kobiety.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Nie macie honoru ani wstydu! Prawica OBLEŚNIE OBRAŻA Polaka, który zginął powstrzymując zamach terrorystyczny
  3. Na co zmarł ojciec Anny Przybylskiej? Był bardzo młody gdy nadeszło najgorsze
  4. Monika Kuszyńska ukrywała to przed całym światem. Wszystko się właśnie wydało
  5. Gwiazdor „Rolnik szuka żony” miał niebezpieczny wypadek! Polała się krew, fani drżą o jego zdrowie
  6. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News