Bohater z "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości. Dziś robi za to polityczną karierę

Bohater z "Rolnik szuka żony" nie znalazł miłości. Dziś robi za to polityczną karierę Źródło: YouTube/Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony przyniósł Adamowi Kraśce niespodziewaną wręcz popularność. Właściciel gospodarstwa szybko zdobył dużą rozpoznawalność oraz zapracował sobie na status celebryty. Chociaż program nie dał mu wymarzonej miłości, zdecydowanie nadał rozpędu jego politycznej karierze.

Rolnik szuka żony cieszy się od kilku lat niesłabnącą popularnością wśród polskich telewidzów. Format rzeczywiście połączył kilku zakochanych, którzy doczekali się już nawet ślubów oraz dzieci. Wymarzona miłość nie spotkała w nim niestety Adama Kraśki.

Rolnik szuka żony pomógł Adamowi Kraśce w rozkręceniu politycznej kariery

Rolnik wykorzystał jednak swoje medialne pięć minut do granic możliwości. Szybko rozkręcił karierę wokalisty disco polo, a w jednej ze swych piosenek naraził się Ani, która w czasie trwania programu zabiegała o jego względy. Kobieta nie ukrywała, że jest na niego wściekła, co prawdopodobnie jedynie podbiło zainteresowanie publiczności utworem.

Kraśko występuje obecnie ponoć często na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Poza tym pojawił się w osobliwym show telewizyjnym, gdzie grono celebrytów uczyło się różnych technik skoków do wody. Aktywność medialna nie przeszkodziła mu jednak, a być może nawet pomogła, w rozwijaniu działalności politycznej. Mieszkańcy Pasiecznik wybrali go bowiem na sołtysa.

Adam Kraśko został samorządowcem

Fakt ten niezwykle ucieszył przede wszystkim matkę rolnika, która liczy na to, że pozycja syna pomoże mu w znalezieniu żony. Sam Kraśko rzucił się jednak w wir pracy, unikając tematów stricte prywatnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zastanawiamy się nad sprzedażą własnych wyrobów: kiełbasy, sera, masła i konfitur domowej roboty, bo moja mama jest wspaniałą kucharką. (...) Notuję jej przepisy i uczę się przyrządzać to, co ona robi od lat. Rodzice są dla mnie wzorem zgodnego małżeństwa, mieli w życiu szczęście, że trafili na siebie, a historia ich miłości jest ciekawsza niż te z Rolnika. Ich po prostu zapoznał swat - wyznał szczerze Kraśko, który wydaje się niezwykle szczęśliwy z nadanym mu przez fanów statusem celebryty.

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wiśniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł