Rolnik szuka żony reżyser
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Joanna Szwalikowska - 31 Sierpnia 2020

Reżyser "Rolnik szuka żony" przerwał milczenie. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nie mogli się spodziewać

Już w najbliższym czasie będziemy mieli okazję zobaczyć premierowy odcinek siódmego sezonu lubianego programu TVP "Rolnik szuka żony". Show stało się wielkim hitem i zdobyło wielu fanów, którzy z utęsknieniem czekali na jego nowe odcinki. W jednej z ostatnich rozmów reżyser zdecydował się zdradzić prawdę na temat uczestników. Fani są w szoku, nie spodziewali się czegoś takiego.

"Rolnik szuka żony" już 13 września po raz siódmy pojawi się na ekranach widzów, którzy z niecierpliwością czekali na nowe odcinki. Głównym założeniem show jest odnalezienie drugich połówek dla samotnych rolników oraz rolniczek. Program zdobył ogromną popularność i cieszy się wysoką oglądalnością. Sami twórcy nie spodziewali się takiego sukcesu.

Żona Zenka Martyniuka przerwała milczenieŻona Zenka Martyniuka przerwała milczenie, wszystko jest jasne. W sieci pojawiły się wiadomości o zdradzieCzytaj dalej

Reżyser programu "Rolnik szuka żony" zdradził prawdę na temat jego uczestników

- Wiedziałem, że to będzie program, który spodoba się widzom, ale nie spodziewałem się, że zyska aż taką popularność - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską Konrad Smuga, reżyser programu "Rolnik szuka żony". Dzięki temu, że program bije rekordy popularności, już po raz siódmy zobaczymy jego nowy sezon.

Program budzi wiele emocji wśród widzów. Od początku mamy okazję poznać jego uczestników, którzy marzą o miłości, ślubie oraz założeniu rodziny. Niektórzy doprowadzają widzów do łez wzruszenia, inni zdumiewają swoim zachowaniem i niewiarygodnymi roszczeniami. Bohaterowie ostatnich sezonów wiedzą już, na czym polega program, dlatego są w o wiele łatwiejszej sytuacji niż uczestnicy pierwszych sezonów. Basia Żelazko, dziennikarka Wirtualnej Polski zapytała o to, czy uczestnicy nowych sezonów zachowują się inaczej niż ci, których poznaliśmy wcześniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ewa Drzyzga - zdrowiePrzygnębiające informacje o Ewie Drzyzdze. Wszystko przypłaciła dewastacją zdrowiaCzytaj dalej

- Ludzie się uczą tego formatu i inaczej do tego podchodzą niż uczestnicy pierwszych edycji. Ale staramy się nie brać do programu ludzi, którzy są bardzo nastawieni na sławę, bo nas tacy bohaterowie nie interesują - odpowiedział reżyser. Niektóre osoby nie były zainteresowane spokojnym życiem na wsi, a jedynie popularnością i występem w telewizji. Tego typu uczestnicy zdecydowanie nie są pożądaną grupą w programie.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego

2. Swoją karierę przypłaciła zdrowiem. Choroba zmieniła jej życie

3. Służby biją na alarm. Lek przeciwbólowy jest skażony, nie można go brać pod żadnym pozorem

- Wystarczy spojrzeć na historię takiej osoby, jak się ubiera i wypowiada. Staramy się, by takie osoby nie zabierały miejsca komuś, kto naprawdę szuka miłości. To jest program, który podchodzi do tego na serio - przekazał Smuga. Jak przekonuje reżyser, przede wszystkim producentom zależy na autentyczności. Przekonywał również, że jest to forma, w której cząstkę siebie może odnaleźć wiele osób. Osoby pochodzące ze wsi znają problemy rolników, być może właśnie to sprawiło, że show zostało tak dobrze przyjęte.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe obostrzenia w Polsce od dziś. Limity na siłowaniach, w kinach, zakaz targów i obowiązkowe maseczki
  2. Bardzo groźna bakteria w mięsie drobiowym. Pod żadnym pozorem nie można go jeść
  3. Wiele osób patrzy z niedowierzaniem. Ujawniamy, co łączy Agatę Młynarską i Katarzynę Dowbor
  4. Pilna zamiana przed rozpoczęciem roku szkolnego. Służby nie miały wyjścia, podjęto decyzję dotyczącą placówek w dużym polskim mieście
  5. Ojciec nowych gwiazd show TVN był kryminalistą. Niespodziewana sytuacja w "Top Model"

Aktorka z "Czterech Pancernych"Dziś nie wychodzi nawet z domu. W PRL wzdychały do niej tłumy, była żywą legendąCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News