Prowadząca "Rolnik szuka żony" została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu

Prowadząca "Rolnik szuka żony" została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu Źródło: YouTube - Imponderabilia

Rolnik szuka żony należy do najpopularniejszych programów emitowanych przez TVP. Jego prowadząca długo nie chciała ujawniać szczegółu dotyczącego jej przeszłości. Okazuje się, że kiedyś upokorzyła ją sama Anna Dymna.

Rolnik szuka żony jest dziś uznawany za jeden z najlepszych programów emitowanych w telewizji publicznej. Takie można wyciągnąć wnioski, gdy patrzy się na statystyki oglądalności stacji w momencie, gdy znany program jest emitowany. Popularności dorobili się nie tylko jego bohaterowie, ale również prowadząca, która dziś należy do świata celebrytów.

Marta Manowska postanowiła opowiedzieć po wielu latach o swoim wielkim upokorzeniu z przeszłości. Nikt nie spodziewał się, że wielka gwiazda programu Rolnik szuka żony została w takim stylu skompromitowana, co znacząco wpłynęło na jej życie. Gdyby nie pamiętne spotkanie z Anną Dymną, jej sytuacja mogłaby wyglądać teraz zupełnie inaczej.

Rolnik szuka żony należy do czołówki polskich popularnych programów

Prowadząca program Rolnik szuka żony od wielu lat miała marzenie o występowaniu na scenie lub w telewizji. Jak wszyscy wiemy, ostatecznie udało jej się osiągnąć sukces, choć w zupełnie inny sposób, niż sama przewidywała. Kobieta miała przed laty nadzieję, że uda jej się zostać gwiazdą teatru. Wszystko zależało od jednego spotkania.

Marta Manowska przechodziła przez egzaminy do szkoły teatralnej i musiała stanąć przed komisją, w której znajdowały się trzy wielkie nazwiska. Były to Anna Dymna, Anna Polony i Agnieszka Mandat. Dowiedzieliśmy się, że Anna Dymna nie chciała zgodzić się na przyjęcie Manowskiej do szkoły, co bardzo zasmuciło aspirującą aktorkę.

Gwiazda programu Rolnik szuka żony przeżyła wielkie rozczarowanie

Po latach ostatecznie Manowska zdołała uzyskać rolę w jednym ze spektakli, spełniając swoje wielkie marzenie, a po pewnym czasie trafiła również do telewizji, gdzie występuje do dziś. Z pewnością nie narzeka na to, jak potoczyły się jej losy.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje legendarny dziennikarz TVP, stworzył kilkaset programów telewizyjnych
2. PiS chce wprowadzić nową ustawę o oświadczeniach majątkowych, wielu uważa ją za przesadzoną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już niebawem przyjdzie nam oglądać 6. sezon programu, który cieszy się ogromną sympatią ze strony Polaków. Wielu z nich uważa, że Marta Manowska jest odpowiednią osobą do prowadzenia tego typu show. Z pewnością nie zabraknie jej w kolejnych odcinkach znanego show.

 

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Nie było szans żeby uratować młodą parę. Kilka minut po ślubie na oczach mamy pana młodego doszło do tragedii
  4. IMGW podnosi stopień alarmu pogodowego. Aż 14 województw objętych zagrożeniami
  5. Ten moment zmienił w życiu księżnej Diany wszystko. Zagadkowa śmierć jej kochanka do dzisiaj elektryzuje tłumy

Źródło: WP

Następny artykuł