Zdjęcia do programu "Rolnik szuka żony" odwołane. Prowadząca miała wypadek

Zdjęcia do programu "Rolnik szuka żony" odwołane. Prowadząca miała wypadek Źródło: instagram.com/martamanowska

"Rolnik szuka żony" to niewątpliwy przebój Telewizji Polskiej. Chwilowo odwołano realizację zdjęć do projektu, choć nigdy wcześniej się to nie wydarzyło. Powodem był wypadek prowadzącej program Marty Manowskiej.

"Rolnik szuka żony" nie zniknie z anteny, to pewne. Realizacja zdjęć do projektu zostanie jednak opóźniona. Wszystko przez wypadek gwiazdy programu. 

W zeszły czwartek Marta Manowska wybrała się na imprezę ramówkową TVP. Prezenterka w nadchodzącym sezonie ma się pojawić na antenie w roli prowadzącej dwa programy: "Rolnik szuka żony" i pierwszej edycji "The Voice Senior". Podczas zwykłej podróży doszło jednak do wypadku, który zagroził zdrowiu gwiazdy.

Rolnik szuka żony - wypadek prowadzącej

Manowska zrelacjonowała całe wydarzenie za pośrednictwem Instastory. Zaczęła od podsumowania swoich doświadczeń kierowcy. Zdobyła prawo jazdy już jako osiemnastolatka. Zdała egzamin za pierwszym razem. Ma za sobą spore doświadczenie w kierowaniu pojazdami, obecnie prowadzi sportowe auto o dużej pojemności silnika. Mimo to nie szarżowała z prędkością. Przeciwnie. Jechała ostrożnie, powoli, chociaż droga przed nią była całkiem pusta.

 - Wystarczyła sekunda nieuwagi, abym zatrzymała się na samochodzie przede mną. Inne samochody ruszyły, a auto przede mną hamowało - mówiła przez Instastory do swoich fanów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje aktorka "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej" i wielu innych seriali
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Przyznała, że przez chwilę nie patrzyła na drogę przed sobą. Podkreśla jednak, że nie zajmowała się żadną nieodpowiedzialną czynnością: nie pisała wiadomości ani nie nagrywała filmików. Po prostu przez chwilę pozwoliła sobie na nieuwagę, która sporo ją kosztowała.

Mimo wypadku dotarła na imprezę TVP w kiepskim nastroju. Obolała, bezpośrednio po wypadku nie miała ochoty na zabawę. Nic dziwnego, w końcu ból w klatce piersiowej po silnym uderzeniu w kierownicę, otarcia od pasów bezpieczeństwa, a także urazy na nogach i rękach od dolnej poduszki powietrznej skutecznie odwracały uwagę dziewczyny od świętowania. Starała się jednak nie pokazywać tego po sobie, aby nie psuć innym imprezy. 

Wszystko wyglądało na typowe, powypadkowe urazy. Niestety do tego doszły kolejne objawy: problemy z okiem, dreszcze i gorączka. Manowska zaniepokoiła się swoim stanem i udała do lekarza. Zdiagnozowano u niej ostre zapalnie oka, ucha, gardła i dróg oddechowych. Otrzymała antybiotyk i zalecenie, by odpoczywać w domu. Z tego powodu prezenterka nie pojawia się w pracy.

Dla zdrowia Marty Manowskiej przerwano realizację zdjęć do programu "Rolnik szuka żony". Prezenterka ma teraz czas, by dojść do siebie po wypadku i wykurować uciążliwą chorobę.

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

źródło: WP

Następny artykuł