Ich awantury oglądała cała Polska. Dziś kandydatka z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość

Ich awantury oglądała cała Polska. Dziś kandydatka z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość Źródło: Instagram/@gymfreak_gymlover_paula

"Rolnik szuka żony" nie zakończył się dla niej dobrze. Została porzucona dla innej, a jej potencjalny mąż oświadczył się "tej drugiej" na wizji. Teraz jednak znalazła szczęście. Chodzi o kandydatkę Paulinę Rykałę.

"Rolnik szuka żony" nie zakończył się dla Pauliny Rykały sukcesem. Kobieta wzięła udział w piątej edycji telewizyjnego show. Konkurowała w niej o serce Łukasza Sędrowskiego. Niestety to co wydarzyło się w programie złamało jej serce. Dopiero teraz kobieta odnalazła mężczyznę, który jest w stanie ją docenić. Nie może tego samego powiedzieć uczestniczka show, którą koniec końców "wybrał" Łukasz Sędrowski.

"Rolnik szuka żony" skończył się dla niej złamanym sercem

Pełne napięcia sceny na antenie przełożyły się na jej tragedię życiową. Gdy Paulina Rykała zdecydowała się wziąć udział w programie nie mogła wiedzieć, jak on się dla niej zakończy. Między nią a Łukaszem początkowo zaiskrzyło. Wszystko wskazywało na to, że sprawa dąży do pomyślnego finiszu. Nic jednak bardziej mylnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W międzyczasie bowiem uczestnik programu zadurzył się w innej z kandydatek - i to na tyle, że postanowił się jej oświadczyć. Łukasz Sędrowski wybrał Agnieszkę Rusak i wręczył jej na wizji pierścionek. Podszedł do tego planu na tyle entuzjastycznie, że spontaniczne zaręczyny ledwo udało się uchwycić kamerom. Rolnik nie zamierzał się podzielić swoim szczęściem ze światem.

Sielanka nie trwała jednak długo i chociaż Paulina zdecydowanie ucierpiała na decyzji Łukasza, miłość Agaty i rolnika również nie przetrwała próby czasu. Już wkrótce obie kobiety zostały zasypane pytaniami mediów o to, jak radzą sobie z odtrąceniem. Dopiero kilka miesięcy później obie były w stanie potwierdzić, że już wszystko jest w porządku.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać

Patrząc na zdjęcie opublikowane przez byłą uczestniczkę "Rolnik szuka żony" na Instagramie, nietrudno zauważyć, że faktycznie - zwłaszcza u niej wszystko zdaje się być "w porządku". Na fotografii widać, jak pozuje z mężczyzną na tle błękitnej wody. Wyglądają na szczęśliwych, zwłaszcza biorąc pod uwagę komentarz Pauliny, który można przeczytać pod zdjęciem.

- Rodos ❤️ #sunday #happiness #holiday #paradise #greece - napisała była uczestniczka "Rolnik szuka żony". Najwidoczniej dopiero teraz, z lekkim opóźnieniem, trafiła z ukochanym do raju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News