Rolnik szuka żony druzgocące wyznanie
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Joanna Szwalikowska - 21 Września 2020

Uczestnik 7. edycji "Rolnik szuka żony" podzielił się druzgocącym wyznaniem. Przeżył olbrzymi dramat

Uwielbiany porgram TVP pod tytułem "Rolnik szuka żony" już po raz siódmy gości na antenie. Produkcja zdobyła wielu fanów w całym kraju, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy rolników oraz rolniczek poszukujących miłości. W ostatnim odcinku jeden z uczestników podzielił się wstrząsającym wyznaniem. Nikt nie miał pojęcia, że sytuacja jest tak poważna.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza wiele emocji wśród widzów. Kiedy Marta Manowska przedstawiła uczestników oraz wręczyła im listy, zachowanie jednego z nich spotkało się z ogromną krytyką. Pan Józef z miejscowości Tarzymiechy Trzecie w województwie lubelskim nie zrobił dobrego wrażenia, bezpardonowo komentując wygląd kolejnych pań i krytykując je z błahych powodów.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Jeden z uczestników programu "Rolnik szuka żony" podzielił się wstrząsającą historią

Najstarszy z uczestników nie dał popisu najlepszych manier również w drugim odcinku, kiedy pojawiły się u niego zaproszone kandydatki. Senior miał popełniać kolejne gafy i odprawiać panie, które mu się nie spodobały w dość nieuprzejmy sposób. 66-latek z pewnością nie może się pochwalić tym, że jest mistrzem subtelności, widzowie polubili go jednak za jego zabójczą szczerość oraz prostoduszne usposobienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Pan Józef miał również podbić serca publiczności wstrząsającym wyznaniem dotyczącym jego relacji z rodziną. Jak się okazało, od momentu wzięcia przez niego udziału w programie, nie ma szans na wsparcie bliskich osób. Wyznał, że czuje się bardzo samotny i to nie tylko w związku z brakiem partnerki, lecz porzuceniem przez rodzinę z powodu decyzji o udziale w "Rolnik szuka żony".

- Najgorsze jest to, że rodzina się mnie wyrzekła, odwróciła się. Mama mówi: "Jak możesz, tyle wstydu" - mówił dogłębnie poruszony pan Józef. Prowadząca program, Marta Manowska, pocieszała seniora, nie rozumiejąc, dlaczego rodzina uznała za wstydliwe fakt, że mężczyzna poszukuje partnerki. Pan Józef 16 lat temu stracił żonę, kobieta miała odejść niedługo po wykryciu u niej guza.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje polski aktor, widzieliśmy go w ”Klanie” i ”13 Posterunku”

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

- Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości. Nie ukrywa, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta - napisano w wizytówce pana Józefa. Pan Józef zaprosił do kolejnego etapu cztery kandydatki. O tym, kim są jego wybranki dowiemy się już w kolejnym odcinku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Spektakularna porażka TVP, wszystko trafiło do sieci. Jacek Kurski nie będzie zadowolony
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała Piotrka. Tuż obok siedział jej nowy partner, padły słowa, które mogły zaboleć
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Gratulacje spływają z całej Polski. Gessler przekazała najradośniejszą nowinę, tyle czekała, "jestem oszołomiona"

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News