Wszystko ujawnione. Seweryn jest największym kłamcą w historii "Rolnik szuka żony"?

Wszystko ujawnione. Seweryn jest największym kłamcą w historii "Rolnik szuka żony"? Źródło: YouTube / Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony wciąż zaskakuje. W ostatnim odcinku Seweryn zaprosił na randkę Dianę. Kobieta przyłapała go na kłamstwie, a widzowie dowiedzieli się całej prawdy o uczestniku.

Rolnik szuka żony zbliża się do finału. Mężczyźni sukcesywnie odsyłają kandydatki do domu, pozostawiając w programie tylko te kobiety, z którymi liczą na trwałą i głęboką relację. Po ostatnim odcinku wyszło na jaw, że nie wszyscy są jednak szczerzy w swoich zamiarach. Seweryn zaliczył poważna wtopę i został przyłapany na kłamstwie.

Rolnik szuka żony to wciąż bardzo popularny program TVP

Wciąż trwają poszukiwania żon dla rolników biorących udział w aktualnej edycji programu. W najbardziej ustabilizowanej sytuacji wydaje się być Jakub, który już postanowił, że związek chce budować z Anną i odesłał drugą kandydatkę do domu w ostatnim odcinku.

Z programem pożegnała się również Joanna, która kandydowała do roli żony Seweryna. Mężczyzna zaprosił na randkę Dianę, która zdawała się pokładać w ich relacji zarówno duże nadzieje jak i obawy.

- Ma cechy faceta, które chciałabym widzieć u swojego męża. Ale po tym, co widzę, że spędza z Marleną tyle czasu, gdy słyszę ich rozmowy, to zastanawiam się, czy Seweryn jest szczerym facetem. A ja byłam tyle razy oszukiwana, że nie chcę kolejny raz - wyznała Diana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy zostali sami, kobieta zaczęła dopytywać mężczyznę o jego podejście do szczerości. Dzień wcześniej Marlena, druga kandydatka na żonę Seweryna, wyznała jej w tajemnicy, że kontaktowała się wcześniej z mężczyzną przez portal społecznościowy. Diana zapytała wprost uczestnika, czy to prawda. Ten zaczął się gorączkowo wykręcać od odpowiedzi.

- Miałeś sytuacje, kiedy musiałeś kłamać? Potrafisz tak patrzeć na kogoś i kłamać? - wypytywała Diana.

Rolnik oszukał kandydatkę, kobieta nie chciała mu wybaczyć

Seweryn zapewnił ją, że jest szczery. wtedy kobieta wyznała mu, że o wszystkim wie i bardzo jej przykro, że mężczyzna okłamał ją prosto w oczy.

- Jesteś u mnie skreślony jako mężczyzna - poinformowała zaskoczonego rolnika.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciał nakarmić biedne dzieci i wziął je na obiad. Dostał rachunek i nie mógł uwierzyć w to, co widzi
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

Okazało się, że kobieta słusznie podejrzewała rolnika o skłonności do oszukiwania. Seweryn zaliczył na randce poważną wtopę i pogrzebał szansę na związek z Dianą. Kobieta odeszła z programu.

- Marlena pisała do mnie na portalu po wizytach w pałacu. Głupio wyszło, powinienem jej powiedzieć. Nie wiem, czy to kamery, czy co - próbował się tłumaczyć Seweryn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący
  4. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
  5. Rodzice tylko na chwile zostawili dziecko samo z psami. Zamarli widząc co się stało

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News