Ela z "Rolnik szuka żony" czuje się oszukana przez TVP. Twierdzi, że producenci specjalnie poniżają uczestników

Ela z "Rolnik szuka żony" czuje się oszukana przez TVP. Twierdzi, że producenci specjalnie poniżają uczestników Źródło: instagram.com/aniszewskazdwasiak

"Rolnik szuka żony" to topowy program telewizyjnej Jedynki. Już jesienią widzów czeka kolejna edycja - ale czy oskarżenia Eli spowodują, że nad hitem TVP zbiorą się ciemne chmury? Według uczestniczki telewizja oszukuje i przekłamuje rzeczywistość.

"Rolnik szuka żony" cieszy się sporą oglądalnością: poprzednie odcinki oglądało średnio 3,17 miliona osób. Nic dziwnego, że uczestnicy zyskują sławę i rozgłos po jesiennych edycjach show. Ela, która w 5. edycji znalazła się w gospodarstwie Jana, ma jednak sporo zastrzeżeń co do produkcji.

"Rolnik szuka żony" oszpeca uczestników? Ela jest tego pewna

2 dni temu na Instagramie sympatycznej Eli pojawiło się zdjęcie, które było porównaniem jej dwóch wizerunków: tego z programu oraz dzisiejszego. 

- Ze względu na powtórkę w TV programu "Rolnik szuka żony" edycja 5, często pytacie mnie jak wyglądam naprawdę... W niebieskim sweterku wersja telewizyjna, w czarnym moja prawdziwa... Odstęp pełnego roku... - napisała na swoim Instagramie. Internauci zaczęli się dopytywać, o co właściwie chodzi z tym prawdziwym wyglądem. Okazuje się, że Ela jest niezadowolona z tego, jak ją przedstawiono.

- Żebyś ty zobaczyła moją reakcję, jak pierwszy raz zobaczyłam się w programie. Wszyscy znajomi wydzwaniali z pytaniem, że miałam być w tym programie, a mnie nie widzą, więc wytłumaczyłam, że jednak jestem, tylko trochę bardzo przefiltrowana przez kamerę. Nie obejrzałam wielu odcinków. Wiele nas tam zeszpecili i dodali kilogramów, jeśli mieli na celu nas ośmieszyć to udało im się, nie miałam ani jednego hejtu - wyczerpująco napisała Elżbieta Aniszewska w komentarzach pod zdjęciem.

Produkcja programu wytłumaczyła jak jest naprawdę

Dziennikarzy bardzo zainteresowała ta kwestia więc natychmiast postanowili skontaktować się z produkcją show, by dowiedzieć się, jaka jest prawda i czy rzeczywiście scenarzyści wpływają na wygląd uczestników.

- Wszyscy nasi uczestnicy pokazywani są w programie tacy, jacy są - bez edycji, przeróbek i upiększeń. Nie narzucamy naszym uczestnikom tego, jak się mają ubierać, czesać czy malować - powiedziała osoba z produkcji.

 DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sympatycy Eli od razu stanęli za nią murem i przyznali, że chyba coś było nie tak podczas kręcenia odcinków z jej udziałem. Oczywiście pojawiły się komentarze o nieśmiertelnym stwierdzeniu, że kamera dodaje kilku kilogramów. Polemika z fanami i komentarze pełne komplementów jednak sprawiły, że wydała się być choć trochę pocieszona.

Fot. instagram.com/aniszewskazdwasiak/

  1. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  2. Ujawniono szokujące fakty o Krystynie Pawłowicz! Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Wszystko mogło być zupełnie inaczej, gdyby nie to JEDNO wydarzenie
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu